Oferta pracy

.NET Developer

AXENCE Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Na Zjeździe 11, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

AXENCE Sp. z o.o. Sp. k.

Na Zjeździe 11

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • SQL

  • .NET Core

Mile widziane

  • API

  • Git

  • Entity Framework

  • Azure

System operacyjny

O projekcie

Oprogramowanie Axence nVision® należy do wąskiego typu rozwiązań all-in-one do zintegrowanego zarządzania i zabezpieczania IT - w zakresie monitorowania sieci i użytkowników, inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania, zdalnej pomocy technicznej oraz ochrony danych przed wyciekiem. Dzięki scentralizowanej konsoli administratorzy i specjaliści IT mogą w jednym narzędziu zarządzać całością zasobów IT. Rozwiązanie jest liderem rynku monitorowania IT w Polsce - od 10 lat konsekwentnie zdobywa tytuł produktu roku IT Professional. Produkt wykorzystywany jest przez 3500 stałych klientów na całym świecie: instytucje publiczne, globalne marki czy firmy z sektora MŚP.

Twój zakres obowiązków

  • udział w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania

  • projektowanie i budowa nowych funkcjonalności

  • tworzenie i utrzymywanie testów

  • utrzymywanie wewnętrznej dokumentacji produktu

  • współpraca z innymi działami w zakresie wsparcia technicznego i wdrożeń

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego w roli programisty .NET

  • bardzo dobra znajomość C# i .NET /.NET Core

  • bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych i SQL (preferowane: PostgreSQL, SQL Server)

  • praktyczna umiejętność pisania testów jednostkowych i integracyjnych

  • samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy

  • inżynierskie podejście i wysoki standard tworzonego kodu, uwzględniającego potrzeby biznesowe

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji i literatury technicznej

  • umiejętność pracy w zespole, nastawienie na dzielenie się wiedzą

  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • chęć rozwoju i nieustannej nauki

  • doświadczenie w pracy z frameworkami ORM (preferowany Entity Framework)

  • doświadczenie w projektowaniu API (preferowane REST API)

  • doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji Git

  • solidne podstawy w zakresie tematyki związanej z sieciami komputerowymi oraz systemami operacyjnymi (Windows)

  • znajomość platform chmurowych (preferowany Microsoft Azure)

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • tester manualny
  • support
  • product owner
  • project manager
  • scrum master
  • UI designer
  • UX designer
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • środowiska testowe

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy manualne

To oferujemy

  • pracę na pełny etat w dojrzałej, stabilnej firmie

  • praca hybrydowa lub zdalna w czasie Covid

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

- projekty pełne technicznych wyzwań, prowadzone w metodykach zwinnych

- duża swoboda w działaniu i wpływ na rozwój projektu, w tym wybór technologii

- niewielki, zgrany zespół, płaska struktura, nieformalna atmosfera

Biuro

- atrakcyjna, dobrze skomunikowana lokalizacja

- nowoczesne stanowisko pracy wyposażone w dwa monitory

- bez open space, bez dress code, bez klimatu korpo

Przewiń do profilu firmy