Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

.NET Developer

Centrum Technologii Mobilnych MOBILTEK S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na stanowisku programisty .NET będzie odpowiedzialna za realizację nowych funkcjonalności oraz rozwój i bieżące utrzymanie już istniejących. Na co dzień będzie uczestniczyć w spotkaniach online w celu omówienia realizowanych zadań.

Nasze wymagania

  • minimum pół roku komercyjnego doświadczenia w .NET i/lub .Net Core

  • dobra znajomość C#,

  • znajomość języka SQL oraz baz danych (MS SQL i/lub PostgreSQL),

  • znajomość wzorców projektowych,

  • znajomość dockerów, mikroserwisów

  • znajomość REST API

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,

  • umiejętność samodzielnego tworzenia rozwiązań programistycznych oraz pracy w zespole nad wspólnymi projektami.

Mile widziane

  • znajomość Entity Framework

  • znajomość Angular, Javascript

  • znajomość REACT

  • znajomość Bootstrap

  • znajomość Xamarin

  • znajomość Azure DevOps

  • znajomość systemów kolejkowych (np. RabbitMQ, Kafka)

  • znajomość ASP .NET MVC

  • znajomość ASP .NET WebForms

To oferujemy

  • pakiet medyczny

  • kartę MultiSport

  • możliwość wyboru formy współpracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • elastyczny czas pracy

  • twórczą atmosferę pracy w zespole

Metodologia:

  • codzienne spotkania online,

  • pracujemy w ustandaryzowanym środowisku opartym o Azure DevOps, CI/CD, code review, testy, Redmine,

  • korzystamy z najnowszego środowiska Visual Studio.