Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

.NET Developer

FIRST BYTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • Entity Framework

  • Windows Presentation Foundation

  • .Net

  • .NET Core

Mile widziane

  • Selenium

  • ASP.NET

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Do zespołu rozwijającego narzędzie RPA (Robotic Process Automation) – Wizlink, poszukujemy osób programujących w .NET.

Szukamy zarówno osób doświadczonych (Mid/Senior), jak i rozpoczynających swoją przygodę z .NET (Stażyści/Junior).

Narzędzie Wizlink pozwala samodzielnie budować roboty softwareowe osobom bez doświadczeń w programowaniu. Więcej informacji o naszym produkcie znajdziesz na stronie: https://wizlink.eu

Nasze wymagania

  • Piszemy w C#;

  • Na nasze środowisko pracy składa się głównie: Entity Framework, Windows Presentation Foundation, .Net/.Net Core;

  • Znajomość Windows Workflow Foundation, ASP.NET oraz Selenium mile widziana, ale nie jest warunkiem koniecznym;

  • 90% pracy to nowe rzeczy, ale prace konserwacyjne również się zdarzają;

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim.

To oferujemy

  • Umowa o pracę;

  • Cały etat lub częściowy (80%);

  • Głównie pracujemy zdalnie, ale będą zdarzały się wizyty w Wieliczce lub w naszych tymczasowych biurach w Krakowie oraz Warszawie;

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Współpraca z kilkuosobowym działem programistów;

  • Szefa przez ostatnie trzy lata nie widziano w krawacie, ale za to czasem używa spinek do mankietów.

Etapy rekrutacji
1

Krótka rozmowa telefoniczna w języku angielskim

2

Krótkie zadanie rekrutacyjne po rozmowie

3

Zaprosimy Cię na zdalne spotkanie zespołu

4

Zaprosimy Cię na finalną, zdalną rozmowę z szefostwem

W przypadku zainteresowania prosimy o podesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.

Napisz przy okazji więcej o sobie: z czego jesteś dumny oraz co Ci się nie udało i jak można by to poprawić.