Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

.NET Developer

XPLUS S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • MS SQL

  • C#

  • T-SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Modelowanie i budowa rozproszonych i hybrydowych (chmura – on-premises) systemów

  • oraz aplikacji wspierających działanie firm.

  • Projektowanie i implementacja nowych elementów systemu z wykorzystaniem .NET,

  • Web aplikacji, MS SQL, PowerBI.

  • Rozwój, utrzymywanie oraz udoskonalanie istniejących rozwiązań.

  • Nadzór nad realizacją poszczególnych elementów projektu.

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe, kierunek informatyka lub pokrewne.

  • Posiadasz min. 4 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji w środowisku .NET, Web aplikacji oraz MS SQL.

  • Znasz język angielski na poziomie min. Komunikatywnym.

  • Masz doświadczenie w tworzeniu rozwiązań wielowątkowych z uwzględnieniem zagadnień transakcyjnych.

  • Programujesz w języku C#.

  • Posiadasz znajomość T-SQL.

  • Znasz i rozumiesz zagadnienia integracji międzysystemowych (wymiana danych, obsługa zdarzeń).

  • Charakteryzuje Cię bardzo dobra i praktyczna znajomość relacyjnych baz danych MS SQL, obejmująca projektowanie relacyjnych baz danych.

  • Jesteś samodzielny/a, odpowiedzialny/a za powierzone zadania.

  • Kreatywność i umiejętność myślenia „out of the box” to cechy Cię opisujące.

  • Chcesz ciągle poszerzać swoje umiejętności.

  • Wiesz na czym polega teamwork.

Mile widziane

  • Znajomość PowerBI.

  • Bardzo dobra i praktyczna znajomość relacyjnych baz danych MS SQL obejmująca optymalizację wydajności zapytań operujących na dużych wolumenach danych.

  • Wiedza na temat technik optymalizacji, modelowania danych i świadomości wpływu modelu na wydajność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o wybraną formę zatrudnienia.

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenia oraz premie uznaniowe.

  • Zajęcia z języka angielskiego.

  • Wsparcie rozwoju poprzez szkolenia oraz warsztaty.

  • Pakiet benefitów: medicover sport oraz prywatna opieka medyczna.

  • Współpracę z kluczowym partnerem Microsoftu.

  • Współudział w cyfrowej transformacji naszych Klientów.

  • Dostęp do najnowszych rozwiązań i technologii IT.

  • Wsparcie w rozwoju – szkolenia i warsztaty.

  • Zgrany zespół, z którym będziesz świętować wspólne sukcesy podczas wyjazdów integracyjnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

XPLUS S.A.

XPLUS to nowoczesna i nietypowa firma wdrożeniowa pełna wyjątkowych ludzi. W pracy jesteśmy sumienni i wytrwali, znamy się na tym, co robimy, i dbamy, aby nasze doświadczenie i umiejętności przydawały się innym. Jak na specjalistów-pasjonatów przystało, sami nawet od dobrego wolimy lepsze, dlatego także naszym klientom pomagamy osiągać jak najlepsze wyniki, opracowując i udoskonalając nasze autorskie metody i narzędzia.

Przewiń do profilu firmy