Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

.Net Developer

SAPICO Spółka Jawna

  • Bularnia 5, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Bularnia 5

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych funkcjonalności i poprawa istniejących z wykorzystaniem technologii .NET

  • Wykonywanie testów oprogramowania

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

  • Współpraca w grupie projektowej przy realizacji wymagań użytkowników I utrzymaniu systemu

  • Wsparcie przy wdrożeniach systemów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok (szczególnie mile widziani absolwenci matematyki, fizyki i innych kierunków technicznych)

  • Znajomość programowania w języku C# lub Java

  • Umiejętność rozwiązywania problemów algorytmicznych

  • Chęć rozwoju w kierunku programowania i budowy aplikacji biznesowych

  • Dokładność w wykonywaniu zadań

  • Kreatywność i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Przeszkolenie w używanych technologiach

  • Udział w ciekawych projektach realizowanych dla rynku korporacyjnego i R&D

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie – partnerze Gold Microsoft

  • Elastyczny czas pracy (w tym w niepełnym wymiarze godzin)

  • Dogodna lokalizacja biura i możliwość pracy zdalnej

  • Język angielski z native speakerem

  • Dofinansowanie kursów I szkoleń

  • Elastyczny czas pracy

  • Przyjazna atmosfera

  • Brak dess code

O nas

Jesteśmy polskim producentem oprogramowania dla firm telekomunikacyjnych, energetycznych i finansowych. Działamy na rynku od 2009 roku. Nasza firma jest oparta w całości o polski kapitał.

Oferujemy autorskie systemy sprzedażowe (energii, usług telekomunikacyjnych, gazu), systemy CRM i PRM, systemy bankowe, systemy billingowe, systemy obsługi i rozliczeń abonentów, systemy ofertowe, prowizyjne, zarządzania dokumentami i inne.

Oprócz wdrożeń i rozwoju własnych produktów, zajmujemy się także tworzeniem systemów dedykowanych według specyficznych wymagań klienta oraz outsourcingiem.