Logo Pracuj.pl

.NET Developer

IDEALOGIC sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET Core

  • Angular

Mile widziane

  • Machine Learning

  • WebGL

  • Three.js

  • Angular

System operacyjny

O projekcie

Do naszych zespołów poszukujemy osób z różnym doświadczeniem zawodowym, które wykazują się kreatywnością i chęcią ciągłego rozwoju.

Rozwiązania nad którymi pracujemy:

- dedykowane oprogramowanie oparte o technologię .net Core i Angular dla naszych klientów z branż: produkcja, usługi, zarządzanie, transport publiczny, projektowanie, medycyna)

- branża inżynieryjna – zaawansowane rozwiązania dla inżynierów budownictwa (viewer Three.js, obliczenia MES)

- branża medyczna – detekcja symptomów różnych chorób przy wykorzystaniu uczenia maszynowego (analiza USG, Tomograf, EyeTracker, głos).

- branża AR/VR – zaawansowane aplikacje w środowisku AR/VR służące do treningu, szkoleń i gier.

Projekty są prowadzone według metodologii SCRUM.

Uczestnicy projektów są podzieleni na podzespoły, które są odpowiedzialne za poszczególne funkcjonalności i współprace z innymi zespołami.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie oraz implementacja oprogramowania w technologiach C#, .Net Core, Angular, HTML5
  • Tworzenie architektury rozwiązania
  • Współpraca z zespołem programistów i testerów
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami
  • Tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub w trakcie.
  • Doświadczenie zawodowe w tworzeniu systemów webowych w technologii .NET Core
  • Umiejętność projektowania rozwiązań informatycznych wraz z architektura
  • Bardzo dobra znajomość technologii .Net Core/C#
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Lider techniczny
  • Architekt rozwiązań informatycznych
  • Lider grupy programistów
  • Znajomość zagadnień grafiki 3D

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

30

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum
  • kanban

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • mobile developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • devOps
  • data scientist
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • scrum master
  • UI designer
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • statyczna analiza kodu
  • wzorce projektowe
  • Continuous Deployment
  • deployment na poziomie zespołu
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • narzędzia do trackowania zadań
  • automatyzacja testów
  • testy funkcjonalne
  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne
  • testy wydajnościowe
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • mentoring
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne

IDEALOGIC sp. z o.o.

Jesteśmy na rynku od 2009 roku i działamy w branży IT. Z roku na rok dynamicznie się rozwijamy i stawiamy sobie coraz wyższe wymagania, aby zadowolić naszych Klientów.

W swojej pracy, od początku kierowaliśmy się ku rozwiązaniom chmurowym, których celem było wspomaganie zarządzania i logistyka w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Korzystamy z najnowszych technologii aby pracownicy i klienci wykorzystywali optymalne dostępne rozwiązania.

W skład naszego zespołu wchodzą młodzi, ambitni i wysoce wykwalifikowani specjaliści – programiści, analitycy i szkoleniowcy, dzięki którym idziemy coraz dalej po ścieżkach naszej kariery.

Jako profesjonaliści dbamy nie tylko o dostarczenie naszym Klientom najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych, ale równie ważny jest dla nas kontakt z Klientem. W tej dziedzinie stawiamy głównie na profesjonalną obsługę opartą na konsultacjach i poradach od specjalisty w danej dziedzinie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

.NET Developer, Kraków