Ta oferta pracy jest nieaktualna od 119 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

.Net Developer

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-07-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana
    w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz
    Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług,
    który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

    www.goldmanrecruitment.pl
    Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy z branży medycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko .Net Developer.
    Miejsce pracy: Kraków
    Nr ref. 180456/4259

    Opis stanowiska:

    • projektowanie architektury, dobór rozwiązań, wdrażanie aplikacji i komponentów,
    • programowanie aplikacji,
    • dbałość o wysoką jakość, wydajność, bezpieczeństwo kodu oraz zgodność ze standardami,
    • analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfiką techniczną,
    • projektowanie i tworzenie integracji między systemami wewnętrznymi oraz usługami i systemami partnerów,
    • wsparcie merytoryczne młodszych członków zespołu,
    • praca projektowa w Scrum.

    Wymagania:

    • min. 3 lata doświadczenia zawodowego w tworzeniu aplikacji webowych,
    • znajomość technologii: ASP.NET MVC, ASP.NET WebAPI, WCF,
    • znajomość ORM: nHibernate lub EnitityFramework,
    • umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji GIT oraz GITLab,
    • znajomość DI / IoC np. Autofac,
    • doświadczenie w pracy z bazą danych MS SQL,
    • praktyczna znajomość wzorców projektowych,
    • dobra znajomość języka angielskiego.

    Dodatkowe atuty:

    • doświadczenie w pracy z narzędziami: TeamCity, OctopusDeploy, Nuget, IIS,
    • znajomość baz NOSQL – Redis/ MongoDB/ ElasticSearch,
    • znajomość rozwiązań chmurowych np. Azure.

    Oferta obejmuje:

    • elastyczne formy współpracy,
    • pracę w ciekawych projektach,
    • aktywne uczestnictwo w procesie analizy,
    • elastyczny czas pracy,
    • pracę w rozwijającej się organizacji,
    • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
    • pakiet świadczeń dodatkowych: opiekę medyczną, ubezpieczenie, dofinansowania.