Oferta pracy

Pumox GmbH

8 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • SQL

Mile widziane

  • NHibernate

  • Git

  • NUnit

  • RabbitMQ

  • Microservices

  • MassTransit

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja zadań w języku C# na platformie .NET Framework / .NET Core w środowisku MS Visual Studio

  • Udział w projektowaniu oprogramowania

  • Utrzymywanie i rozwój oprogramowania

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe

  • Bardzo dobra znajomość: C#, .NET, SQL

  • Umiejętność pracy w zespole, a także samodzielność w rozwiązywaniu zadań

  • Komunikatywność, odpowiedzialność, dokładność oraz chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Kreatywność, która pomoże Ci tworzyć z nami ciekawe systemy :)

  • znajomość NHibernate, NUnit, GIT, RabbitMQ, MassTransit, Microservices

  • doświadczenie z systemami klasy CRM, ERP lub BI

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 4 - 7

Tak pracujemy

  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracy (B2B)

  • 20 dni płatnego urlopu w roku

  • Praca zdalna

  • Elastyczny czas pracy

  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy

  • Partnerskie relacje, płaska struktura, przyjazna atmosfera i zaufanie

  • Komunikacja w zespole w języku polskim

  • Projekty realizowane głównie dla klientów z Niemiec

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • bony żywieniowe

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

Aplikacja

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Pumox GmbH

Pumox GmbH jest firmą programistyczną z Kassel (Niemcy), specjalizującą się w tworzeniu nieszablonowych systemów informatycznych dla firm.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych celów.

Lubimy kreatywną współpracę, więc nie uświadczysz u nas wielostopniowej hierarchii i wielopoziomowej akceptacji pomysłów. Jeśli pasjonujesz się oprogramowaniem, a nadto chcesz mieć realny wpływ na projekt, to będzie nam miło powitać Cię w naszych szeregach.

Przewiń do profilu firmy