Oferta pracy

.Net Developer

Rainbow Tours S.A.

  • Piotrkowska 270, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Piotrkowska 270

Łódź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Do zespołu poszukujemy specjalisty .Net, który pomoże nam w rozwijaniu i unowocześnianiu wewnętrznego systemu do zarządzania wycieczkami.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość platformy .Net / .Net Core oraz języka C#.

  • Znajomość MS SQL.

  • Doświadczenie w pisaniu aplikacji desktopowych.

  • Znajomość dobrych praktyk i wzorców projektowych.

  • Zaangażowanie, sumienna praca.

  • Kreatywność, inwencja i samodzielność.

Mile widziane

  • Znajomość technologii chmurowych (mikroserwisy, docker, kubernetes).

  • Znajomość baz danych NoSQL.

  • Znajomość technologii web w tym Blazor.

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • możliwość rozwoju umiejętności,

  • zniżkę na wycieczki z oferty Rainbow,

  • Benefity

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju umiejętności

  • zniżkę na wycieczki z oferty Rainbow

Firma Rainbow Tours jest obecna na rynku od 1990 roku. Jesteśmy jednym z największych i najprężniej działających podmiotów świadczących usługi turystyczne w Polsce. Konsekwentnie, od 31 lat mamy ambicję aby pokazywać wszystkim miłośnikom podróżowania prawdziwe oblicze Europy i Świata. Rzetelnie dbamy o interesy naszych klientów i dokładamy starań, żeby wakacje z nami były spełnieniem marzeń.

Przewiń do profilu firmy