Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

.Net Developer

ITFS sp. z o.o.

140,00175,00 netto (+ VAT) / godz.
  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

System operacyjny

O projekcie

Aktualnie przepisywana jest aplikacja webowa (backend + frontend w Angular - trwają pracę nad backendem), praca z ekspozycją na klienta. Product Owner w języku angielskim (wymagana swobodna komunikacja pozwalająca na merytoryczne dyskusje dot. tematów technicznych). Mile widziana osoba chętna do wejścia w rolę Technical Architekta na pewien okres (później inne projekty).

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwój aplikacji webowych

  • Tworzenie dokumentacji technicznej i testowej

  • Analiza i projektowanie specyfikacji technicznej pod kątem wymagań klienta

  • Współpraca zespołowa

  • Dbałość o najwyższą jakość produktu i pracy własnej

Nasze wymagania

  • 4+ lata doświadczenia w C#/.Net

  • Znajomość .Net Core

  • Doświadczenie z Microservice’ami

  • Znajomość j. angielskiego B2+

Mile widziane

  • Doświadczenie z JavaScript, TypeScript, Angular

  • Docker/Kubernetes/CI/CD Tools

  • Doświadczenie liderskie/architekta

To oferujemy

  • Współpraca B2B

  • Multisport

  • Prywatna opieka medyczna

  • Kompleksowy program onboardingowy

  • Wiele możliwości rozwoju i dostęp do nowoczesnych technologii

  • Pakiet powitalny :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

Charakterystyka oferty:

  • Miejsce pracy: 100% zdalnie

  • Start: zgodnie z okresem wypowiedzenia (preferowany miesiąc wypowiedzenia lub krócej)

  • Forma współpracy: B2B z ITFS – długofalowa współpraca

  • Wynagrodzenie: 140-175zł/h+VAT

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.

Przewiń do profilu firmy