Oferta pracy

.NET Developer

KRUK S.A.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • .NET Core

Twój zakres obowiązków

  • pracujemy z klientem wewnętrznym, są nim spółki z grupy KRUK między innymi z Rumunii, Czech, Słowacji, Włoch, Hiszpanii oraz jedna z największych kancelarii prawych w Polsce,

  • uczestniczymy w całym cyklu wytwarzania oprogramowania (od analizy wymagań aż do wdrożenia),

  • na co dzień współpracujemy z analitykiem biznesowym, testerem, Product Ownerem,

  • wspieramy ścisłą współpracę przy zadaniach oraz duży stopień samoorganizacji pracy poszczególnych zespołów Scrumowych,

  • prowadzimy loże specjalistów, w ramach których pracownicy mają możliwość wpływu na zmiany technologiczne, wdrażanie dobrych praktyk i standardów dla poszczególnych aspektów wytwarzania oprogramowania w dziale,

  • cenimy zaangażowanie, dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem (praktykujemy Coding Dojo i Code Review),

  • staramy się utrzymywać podział czasu: 70% na duże produkty, 20% na małe funkcjonalności/zmiany, 10% na utrzymanie,

  • pracujemy 100% zdalnie, okazjonalnie mogą być potrzebne wizyty w siedzibie we Wrocławiu.

Nasze wymagania

  • bardzo dobrej znajomości C# oraz .NET / .NET Core,

  • dobrej znajomości REST, GIT,

  • bardzo dobrej znajomości OOP, SOLID, Clean Code, Wzorców Projektowych,

  • podstawowej znajomości T-SQL i MS SQL Server,

  • mile widziana znajomość: Angular 10+, TypeScript, Messaging, RabbitMQ, Kubernetes, CQRS, Azure, SignalR.

To oferujemy

  • Programiści mają możliwość rozwoju w dodatkowych kierunkach np. fullstack, devops, database,

  • Możliwość na współpracę z dedykowaną społecznością w ramach całego IT,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Elastyczny czas pracy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów dla pracowników: bezpłatna, prywatna opieka medyczna: Luxmed, dofinansowanie do karty Multisport, dodatkowe świadczenia dopasowane do Twoich potrzeb w ramach systemu kafeterii, ubezpieczenie dla pracownika na preferencyjnych warunkach

  • Istnieje możliwość zatrudnienia w ramach umowy B2B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • Kafeteria MyBenefit

Pracujemy na:

  • Visual Studio 2019 + Resharper,

  • MS SQL Server 2017,

  • Visual Studio Code / Webstorm,

  • GitLab, Octopus, SonarQube, Kubernetes,

  • Teams, Jira,

  • Windows / Linux.

KRUK S.A.

KRUK to zespół z pasją, dlatego szukamy ludzi zaangażowanych, dla których praca to przede wszystkim przyjemność i satysfakcja. Tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym pracownicy mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach oraz ambitnych projektach (również międzynarodowych).

Przewiń do profilu firmy