Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

.NET Developer

Pumox GmbH

10 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Siedziba firmy

    Kassel, Niemcy

    zagranica
  • Miejsce pracy

    Cała Polska (praca zdalna)

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja zadań w języku C# na platformie .NET Framework / .NET Core w środowisku MS Visual Studio

  • Udział w projektowaniu i utrzymywaniu oprogramowania

  • Szerzenie dobrych praktyk oprogramowania

  • Uczestnictwo w spotkaniach Scrumowych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość: C#, .NET, SQL

  • 2- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Samodzielność w działaniu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane

  • Doświadczenie z systemami klasy CRM, ERP lub BI

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracy (B2B)

  • 20 dni płatnego urlopu w roku

  • Praca w 100 % zdalna

  • Partnerskie relacje, przyjazna atmosfera i zaufanie

  • Komunikacja w zespole w języku polskim

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Pumox GmbH

O nas

Pumox GmbH jest firmą programistyczną z Kassel (Niemcy), specjalizującą się w tworzeniu nieszablonowych systemów informatycznych dla firm.Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych celów.Lubimy kreatywną współpracę, więc nie uświadczysz u nas wielostopniowej hierarchii i wielopoziomowej akceptacji pomysłów. Jeśli pasjonujesz się oprogramowaniem, a nadto chcesz mieć realny wpływ na projekt, to będzie nam miło powitać Cię w naszych szeregach.

Przewiń do profilu firmy