Oferta pracy

Ceneo.pl Sp. z o.o.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET Framework

  • .NET Core

  • ASP.NET MVC

  • CSS

  • T-SQL

Mile widziane

  • Angular

  • Microsoft Azure

  • TypeScript

  • Docker

  • Kubernetes

  • Elasticsearch

  • JavaScript

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie nowych funkcjonalności w technologii .NET Core w systemie o rozproszonej architekturze

  • monitorowanie aplikacji na środowisku produkcyjnym (w oparciu o Azure Application Insights i Azure Monitor)

  • dbanie o czytelność, jakość i wydajność kodu

  • automatyzacja procesu testowania aplikacji (testy jednostkowe, integracyjne, wydajnościowe itp.)

  • aktywny udział w projektowaniu nowych rozwiązań

  • praca nad wewnętrznym produktem przy współpracy z innymi działami w firmie

  • nieustanny rozwój i udoskonalanie swojego warsztatu

  • dzielenie się wiedzą z kolegami i koleżankami

Nasze wymagania

  • doświadczenie webowe poparte pracą w komercyjnych projektach

  • umiejętności pisania wydajnego kodu, stosowania wzorców i dobrych praktyk

  • zdolność analitycznego myślenia

  • kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zdobywanie wiedzy i umiejętności w oparciu o literaturę anglojęzyczną

  • wyższe wykształcenie: informatyka lub kierunki ścisłe pokrewne

  • umiejętność pracy w metodologii Scrum

  • projekty zrealizowane w oparciu o Microsoft Azure

  • doświadczenie w wytwarzaniu skalowalnych aplikacji działających pod dużym obciążeniem i przetwarzające duże ilości danych

  • doświadczenie w tworzeniu systemów w oparciu o architekturę mikroserwisów

  • doświadczenie w pracy w środowisku CI/CD

  • znajomość Entity Framework oraz umiejętność pisania oraz optymalizacji zapytań T-SQL

  • doświadczenie w korzystaniu z rozwiązań NoSQL (ElasticSearch, Cosmos DB, Azure Data Explorer, Redis)

  • umiejętność pracy z danymi oraz doświadczenie w wykorzystywaniu uczenia maszynowego (ML) do rozwiązywania problemów biznesowych

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • zespół projektowy składa się zazwyczaj z 6-7 osób

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • elastyczne godziny pracy

  • pracę w nowoczesnym biurze na terenie Business Garden we Wrocławiu

  • możliwość doskonalenia języka angielskiego w ramach darmowych kursów

  • różnorodny pakiet benefitów dla Ciebie i Twoich bliskich (m.in. prywatną opiekę medyczną, karty restauracyjne i multisport oraz wiele innych)

  • dostęp do strefy Chillout wyposażonej m.in. gry i wygodne hamaki

  • miejsce garażowe dla rowerów wraz z infrastrukturą (szatnia + prysznic)

  • udział w sekcjach sportowych m.in. piłka nożna, drużyna biegowa

Ceneo.pl to jeden z największych serwisów e-commerce w Polsce. Jesteśmy liderem wśród porównywarek cen i produktów w Europie. Od blisko 15 lat każdego dnia towarzyszymy milionom Polaków kupującym on-line. W czasie zakupów inspirujemy ich, wskazujemy im najkorzystniejsze oferty i pomagamy w bezpiecznych zakupach w sklepach internetowych. Współpracujemy z największymi sklepami i platformami sprzedażowymi z kraju i zagranicy. Nasz serwis tworzą specjaliści z różnych dziedzin, których łączy pasja, zaangażowanie w realizowane projekty i wspólne wartości. W czasie, jaki zajmuje przeczytanie tego opisu (30 sek.) Ceneo pomogło już kilkunastu tysiącom osób.

Przewiń do profilu firmy