Informujemy, iż administratorem Państwa danych będzie grupa kapitałowa Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa. Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez grupę kapitałową Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa dla realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Britenet Sp. z o.o.

.NET Developer

Britenet Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna 2 godziny
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • .NET Core

  • Git

Mile widziane

  • Angular

  • JavaScript

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i programowanie procesów w technologii .NET

  • Wypracowywanie, wdrażanie i utrzymywanie dobrych praktyk oraz wzorców projektowych w obszarze rozwoju oprogramowania

  • Tworzenie dokumentacji wytwarzanego oprogramowania w oparciu o narzędzia Enterprise Architect, Confluence oraz JIRA

  • Dbałość o projektowanie rozwiązań spełniających wymagania bezpieczeństwa i wydajności

  • Identyfikacja wymagań dotyczących środowiska sprzętowego, infrastruktury i oprogramowania

  • Dobór technologii, produktów i narzędzi

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy związanej z programowaniem i projektowaniem w procesach (.NET) oraz wdrożeniu rozwiązań wykorzystujących (.NET)

  • Znajomość technologii .Net Core, .Net Framework, Transact-SQL

  • Znajomość technologii integracyjnych (WebAPI, WCF, Web Services)

  • Znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa wytwarzania Systemów IT

  • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji GIT

  • Doświadczenie w pracy w różnych metodykach wytwarzania oprogramowania (waterfall, agile)

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość frontendu, głównie JavaScript, Angular

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, w której profesjonalizm idzie w parze

z dobrą atmosferą pracy?

Britenet to kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; 750 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 6 oddziałach w Polsce. Pięciokrotnie uzyskaliśmy tytuł Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce w badaniach AudIT Computerworld – Kantar.

Zobacz co się u nas dzieje na: https://pl-pl.facebook.com/BriteNet

Przewiń do profilu firmy