Logo Pracuj.pl

7 000–13 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
10 000–16 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • ASP.NET Core

  • SQL

  • Git

Mile widziane

  • Angular 8+

  • TypeScript

  • Docker

  • PL/SQL

O projekcie

Szukamy programistów z doświadczeniem w pracy nad aplikacjami .NET. Dołączysz do jednego z naszych zespołów tworzących rozwiązania webowe oparte o .NET Core / .NET Framework. Znajdziemy miejsce zarówno dla typowego backendowca, jak i full stacka znającego Angular lub inny framework. Będziesz brał udział w wytwarzaniu aplikacji oraz usług stanowiących elementy systemów szpitalnych, które wspomagają codzienną pracę personelu medycznego.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie backendu (.NET / .NET Core) aplikacji w przemyślanej architekturze
  • tworzenie testów automatycznych (jednostkowych, integracyjnych, E2E)
  • ciągły rozwój umiejętności
  • projektowanie tworzonych komponentów
  • code review i współpraca z innymi programistami oraz testerami (team QA)
  • tworzenie testów automatycznych
  • wsparcie dla konsultantów, którzy zajmują się wdrażaniem tworzonych przez Ciebie funkcjonalności
  • udział w spotkaniach agile'owych, brainstormach i sesjach event storming.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość C# / .NET
  • znajomość webowych technologii .NETowych (np. ASP.NET Core)
  • znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • znajomość dobrych praktyk programistycznych
  • znajomość Git
  • znajomość języka angielskiego.

  • znajomość Angular 8+, TypeScript
  • doświadczenie w pracy w zwinnych metodykach
  • doświadczenia z konteneryzacją (Docker, Kubernetes)
  • doświadczenie w tworzeniu rozwiązań chmurowych na platformie Azure
  • praktyczna znajomość architektury mikroserwisowej
  • znajomość Oracle PL/SQL.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • agile

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • statyczna analiza kodu
  • Continuous Integration
  • DevOps
  • automatyzacja testów
  • testy manualne

To oferujemy

  • pracę w firmie pełnej zgranych ludzi, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem,
  • czynny udział w pracach samoorganizującego się zespołu deweloperskiego,
  • pakiet Medicover,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • spotkania integracyjne (o ile sytuacja pandemiczna pozwoli),
  • elastyczny czas pracy,
  • pracę w pełni zdalną lub hybrydową w biurze w centrum miasta z bardzo dobrym dojazdem komunikacją miejską z jednym z najbardziej malowniczych widoków w Poznaniu :-)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Jeżeli spełniasz nasze oczekiwania, jesteś zainteresowany ofertą i chciałbyś stać się członkiem naszego zespołu, prześlij nam swoje CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Zrób pierwszy krok, podejmij wyzwanie i kliknij w „Aplikuj teraz”!

Nexus Polska Sp. z o.o.

Nexus Polska jest jednym z największych producentów oprogramowania dla polskiego rynku ochrony zdrowia. Nasze oprogramowanie jest wdrożone w około 130 polskich szpitalach. Jesteśmy częścią grupy NEXUS AG, czołowej europejskiej firmy dostarczającej rozwiązania dla sektora opieki zdrowotnej. Tworzymy ekosystem rozwiązań, na który składa się kilkadziesiąt różnych modułów, począwszy od obsługi ruchu chorych, rejestracji, dokumentacji medycznej przez aptekę, laboratorium, pracownie diagnostyczne, szpitalne magazyny oraz moduł rozliczeń po aplikacje internetowe i usługi umożliwiające współpracę wielu jednostek medycznych. Produkty Nexus Polska budzą zainteresowanie naszych zagranicznych partnerów i mamy plany wdrożeń poza granicami kraju.

Złożone potrzeby pacjentów, lekarzy, pielęgniarek, diagnostów, analityków oraz innych osób zaangażowanych w służbę zdrowia (oraz wymogi prawne) to nasz żywioł. Branża medyczna nieustannie dostarcza nam interesujących wyzwań, tworząc znakomite warunki do rozwoju zawodowego dla programistów oraz specjalistów IT.

.NET Developer, Poznań