Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

.NET Developer

BCSG Sp. z o.o.O firmie

  • Świętego Michała 43
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

BCSG Sp. z o.o.

Świętego Michała 43

Poznań

Od wielu lat BCSG specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych dla biznesu. Projektujemy, tworzymy i wdrażamy oprogramowanie wspierające zarządzanie procesami gospodarczymi w firmach. Specjalizujemy się we wdrażaniu oprogramowania klasy ERP bazując na technologiach firmy Microsoft. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w uruchamianiu systemów z rodziny Microsoft Dynamics. Głównymi grupami docelowymi, dla których tworzymy kompleksowe rozwiązania to firmy z branży produkcyjnej oraz logistycznej. Nasz zespół realizuje projekty w Europie i w USA.

Jesteśmy integratorem systemów informatycznych i specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dla biznesu, opartych o najnowsze technologie firmy Microsoft.

W związku z uruchomieniem nowego projektu poszukujemy osób zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu jako:

Opis stanowiska:

  • tworzenie i utrzymanie oprogramowania .NET,
  • uczestnictwo we wdrożeniach oprogramowania,
  • współpraca z użytkownikami systemu w zakresie rozwiązywania problemów,
  • współpraca z zespołem programistów (przegląd kodu, planowanie sprintów, podział zadań)
  • realizacja wymagań biznesowych i projektowanie odpowiednich rozwiązań technicznych,
  • udział w pełnym cyklu rozwoju oprogramowania zgodnym z metodyką Scrum.

Oczekujemy:

  • praktycznej znajomości: SQL, .NET, C#, WPF
  • znajomości wzorców projektowych
  • umiejętności pracy w zespole
  • chęci rozwijania własnych umiejętności i poznawania nowych technologii
  • wykształcenie informatyczne lub pokrewne

Oferujemy:

  • długoterminową współpracę na atrakcyjnych warunkach,
  • specjalistyczne szkolenia i certyfikacje,
  • uczestnictwo w projektach międzynarodowych z możliwością wyjazdów,
  • wpływ na techniczny rozwój projektów,
  • pracę w młodym, dynamicznym, wielojęzycznym zespole,
  • duże możliwości rozwoju osobistego,
  • pracę z najlepszymi standardami realizacji projektów IT,
  • współpracę z wiodącymi dostawcami usług w chmurze,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • możliwość pracy w dowolnym wymiarze czasu,
  • możliwość certyfikacji Microsoft

Ogłoszenie archiwalne