Ta oferta pracy jest nieaktualna od 45 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

.NET Developer

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 02.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT. Jako Grupa Kapitałowa Asseco działamy w 54 krajach na całym świecie (m.in. Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Bałkany, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Skandynawia, Izrael, Stany Zjednoczone, RPA). Nasza firma to miejsce nowoczesne i przyjazne pracownikowi. Zatrudniamy około 20 tys. wysoko wykwalifikowanych specjalistów, w tym ok. 5 tys. w Polsce.

Miejsce pracy: Poznań
PD/WS/9/17

Poszukujemy osoby, która dołączy do Asseco Poland S.A. i wesprze zespół deweloperski realizujący duży, ciekawy i rozwijający projekt dla klienta z sektora bankowości.

Główne zadania:

  • Praca nad rozwojem systemu IT z obszaru bankowości
  • Aktywne uczestnictwo w tworzeniu oprogramowania z wykorzystaniem technologii .NET

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w programowaniu w języku C#, .NET Framework – WinForms, narzędzia ReSharper
  • Znajomość webserwisów
  • Wykształcenie wyższe (lub ostatni rok studiów) ekonomiczne, matematyczne lub informatyczne

Mile widziane:

  • Znajomość kontrolek DevExpress,
  • Umiejętność programowania z wykorzystaniem kolejek IBM MQ
  • Znajomość relacyjnych baz danych (Oracle) oraz SQL
  • Doświadczenie w pracy w projektach IT dla branży finansowej (bankowość)

Oferujemy:

  • Pracę przy dużym, ciekawym i rozwijającym projekcie dla klienta z sektora bankowego
  • Pracę w największej polskiej spółce informatycznej i jednej z czołowych firm branży IT w Europie
  • Dobre warunki i przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne i językowe, prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe, program ubezpieczeń grupowych)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez "Spółkę Asseco Poland S.A. z siedzibą w Rzeszowie, przy ul. Olchowej 14" zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się