Ta oferta pracy jest nieaktualna od 627 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

.NET Developer (Robotic Process Automation)

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

    Aktualnie dla naszego Klienta  poszukujemy:

    Miasto: Warszawa
    RPA/WAW/17

    Stanowisko wymaga podstawowej wiedzy na temat procesów finansowych, IT i rozwoju oprogramowania. Poszukujemy programistów z różnym poziomem doświadczenia.

    Zakres obowiązków:

    • Wdrożenie procesów automatyki i innych stosowanych technologii
    • Aktywy udział w tworzeniu najlepszych praktyk w zakresie działalności RPA
    • Wspieranie i szkolenie specjalistów automatyki w lokalnych zespołach produkcyjnych

    Wymagania:

    • Podstawowa znajomość środowiska .NET
    • Rozumienie procesów finansowych
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacje

    Oferujemy

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Szeroki wachlarz benefitów
    • Pracę pełną wyzwań w środkowisku międzynarodowym
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.