Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

.NET Developer

PGS Software S.A.

umowa o pracę
7 50013 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
10 00017 300 netto (+ VAT) / mies.

Generała Stanisława Maczka 6

Rzeszów

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • ASP.NET MVC

  • Web API

  • MSSQL

  • .NET Core

  • ORM(EF)

  • Unit tests

  • TDD

Mile widziane

  • Microsoft Azure

  • AWS

  • JavaScript

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie REST API w środowisku .NET/.NET Core.

  • Realizacja wymagań biznesowych dostarczonych przez klienta.

  • Praca w chmurze i środowisku on-premise.

Nasze wymagania

  • Masz co najmniej 3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych.

  • Bardzo dobrze znasz .NET 4 (lub nowszy).

  • Masz doświadczenie z ASP.NET MVC lub ASP.NET Web API.

  • Znasz MS SQL Server.

  • Potrafisz pracować w metodyce TDD.

  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (poziom B2) i polskim (B1/B2).

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum
  • kanban

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • BDD

  • DDD

  • event modeling

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Klienci z Europy Zachodniej i Północnej, od start-upów po dużych rynkowych graczy, rozmaite branże.

  • Każdy klient to różne potrzeby i nowe cele biznesowe do realizacji.

  • Praca z różnymi rodzajami rozwiązań IT (cyfrowe transformacje, rozwój organiczny, produkty dla klientów końcowych).

  • Komercyjne projekty, w których stosujemy najnowsze trendy i technologie (cloud, big data, AI, blockchain, security, IoT).

  • Praca w oparciu o metodyki zwinne (scrum, lean, DAD) i zasady DevOps.

  • Ciągła wymiana wiedzy i doświadczeń (lightning talks, warsztaty).

  • Indywidualny program upskillu (ścieżka liderska i ekspercka) i opieka Team Leadera.

  • Realny wpływ na funkcjonowanie zespołu analitycznego i całej firmy (współtworzenie standardów i metod pracy, udział w wypracowywaniu oferty usługowej).

  • Otwarty na współpracę zespół, dostępni i pomocni szefowie.

  • Brak sztywnych norm i koleżeńska atmosfera.

  • Otwartość na wewnętrzne inicjatywy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie rekrutacyjne