Oferta pracy

Billennium S.A.

.Net Developer

Billennium S.A.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ważna jeszcze 20 dni
    do: 19 mar 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • WPF

  • Angular

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań programistycznych

  • Analiza wymagań funkcjonalnych i technicznych w obszarze procesów i aktywności integracyjnych

  • Współpraca z liderem technicznym i innymi członkami zespołu

  • Przygotowanie i aktualizacja dokumentacji projektowej

  • Uczestnictwo w spotkaniach projektowych z architektami, analitykami, developerami oraz innymi członkami projektu

  • Analiza i proponowanie nowych technologii

  • Dokumentowanie obecnie stosowanych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w programowaniu w C# Visual Studio

  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji bazodanowych MSSQL

  • Doświadczenie w programowaniu w C++ Visual Studio (MFC)

  • Doświadczenie w programowaniu w mixed code

  • Znajomość narzędzi DevExpress

  • Doświadczenie w technologii WPF

  • Doświadczenie w pracy z Entity Framework, Prism, Unity

  • Znajomość Angular

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 3 lata

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • międzynarodowe środowisko projektowe,

  • elastyczną formę współpracy (dostosujemy się do Twoich oczekiwań),

  • ciekawą ofertę benefitów (opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, zajęcia z języka angielskiego, karta multisport)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Billennium - polska firma IT, która od ponad 17 lat rozwija innowacyjne usługi i produkty oraz dostarcza najlepszych specjalistów w zakresie outsourcingu.

Realizujemy projekty i usługi informatyczne w Polsce, a także w Stanach Zjednoczonych i Azji. Obecnie zatrudniamy ponad 1200 specjalistów w zakresie nowoczesnych rozwiązań wspomagających biznes. Posiadamy 9 oddziałów w Polsce i 2 za granicą - biura w Indiach (Pune) i Malezji (Kuala Lumpur).

Przewiń do profilu firmy