.NET developer

  • Ustroń, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-01-21
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2019-02-20)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ROCKSOFT Piotr Czyż

    STANDS FOR STABILITY

    Firma współpracuje głównie z zagranicznymi partnerami na zasadzie relacji długoterminowych w zakresie aplikacji internetowych, mobilnych i doradztwa. Dbamy o naszych Klientów, a zleceniodawcy doceniają zaangażowanie, kreatywność i oryginalne pomysły

    Rocksoft jest młodym zespołem, który prężnie się rozwija próbując wypełnić ambitne projekty swoich klientów. Dzielimy się szerokim zainteresowaniem w zakresie nowych technologii i staramy się na bieżąco wdrażać nowości do naszych projektów.

    Miejsce pracy: Ustroń

    Opis stanowiska:

    Do obowiązków pracownika należeć będzie tworzenie i rozwój istniejącej aplikacji internetowej w technologii ASP.NET MVC 5 przy wykorzystaniu języka C#.

    Wymagania:

    • Minimum 3 lat praktycznego doświadczenia w .NET oraz ASP.NET MVC 5
    • Dobra znajomość języka C#
    • Dobra znajomość relacyjnych baz danych (MSSQL)
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Doświadczenie ze SCRUM, Git
    • Mile widziana znajomość frameworka React lub Vue.js
    • Mile widziane znajomości Auth0 oraz OData
    • Znajomość Clean Code będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych w nowych technologiach
    • Stabilną i długoterminową współpracę
    • Prestiżową pracę w środowisku międzynarodowym
    • Możliwość częściowej pracy zdalnej
    • Atrakcyjne warunki pracy na zasadzie B2B
    • Pracę przy projektach w najnowszych technologiach
    • Konkurencyjne widełki 7k-15k w zależności od poziomu doświadczenia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Posiadamy również talię innych projektów zarówno przy tworzeniu aplikacji internetowych jak i mobilnych. Zapraszamy do kontaktu, a postaramy się dopasować coś interesującego :)

    Główna siedziba w Ustroniu. Możliwość też częściowej pracy zdalnej.