Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

.NET Developer

Quad/Graphics Europe Sp. z o.o. O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • .NET Core

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie i rozwój aplikacji

  • Tworzenie wysokiej jakości kodu w języku PHP

  • Współpracę z analitykami biznesowymi

  • pracę w cross-technologicznym zespole specjalistów w metodyce SCRUM

Nasze wymagania

  • Zaawansowana znajomość platformy .Net, C#

  • Znajomość zagadnień związanych z programowaniem aplikacji w technologiach web, ze szczególnym uwzględnieniem ASP.NET MVC oraz frameworków JavaScript

  • Doświadczenie w SQL (Oracle, MS SQL)

  • Zainteresowania związane z rozwojem kompetencji w obszarze programowania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Doświadczenie w projektach komercyjnych

  • Umiejętność szybkiego wdrożenia się w trwający projekt

  • Umiejętność pracy w zespole

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum

To oferujemy

  • Pracę w polsko -¬amerykańskim dziale IT

  • Współpracę ze światowej klasy specjalistami w zakresie projektowania aplikacji

  • Tworzenie aplikacji dla kilkudziesięciu tysięcy użytkowników w ponad 50 fabrykach na całym świecie

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Codzienną współpracę z kolegami z USA

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Gwarancję przyjaznej atmosfery

  • Pakiety dofinansowań (prywatna opieka zdrowotna i dentystyczna, pakiety sportowe, ubezpieczenie)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Zdalne spotkanie rekrutacyjne

3

Informacja zwrotna