.NET Developer

APLIKACJE KRYTYCZNE sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

APLIKACJE KRYTYCZNE sp. z o.o.

Chmielna 85

Warszawa

Interesuje cię stabilna praca w firmie dostarczającej rozwiązania informatyczne dla milionów użytkowników?  Dołącz do nas i pomóż nam tworzyć systemy wewnętrzne, które ułatwiają pracę Ministerstwu Finansów oraz tworzyć i rozwijać systemy zewnętrzne, z których korzystają dziesiątki tysięcy podatników w Polsce.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Prace projektowe i programistyczne w technologii .NET Core
  • Tworzenie testów jednostkowych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Dbanie o jakość kodu źródłowego

WYMAGANIA

  • Minimum 2-letnie doświadczenia w programowaniu C#
  • Znajomość frameworku NETCore oraz Visual Studio
  • Znajomość narzędzi MS SQL Server lub Oracle
  • Znajomość TSQL lub PL/SQL
  • Znajomość Angulara 2+
  • Mile widziana znajomość CQRS i DDD
  • Sumienność, obowiązkowość, dobra organizacja pracy i nastawienie na współpracę
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę, którą tworzą ludzie pełni zapału i nowych pomysłów!
  • Pracę z doświadczonym zespołem, od którego możesz się jeszcze wiele nauczyć i którzy chcą uczyć się od Ciebie
  • Dbamy o Twój rozwój i zapewniamy szkolenia
  • Udział w innowacyjnych projektach
  • Biuro w centrum Warszawy -100 m DO STACJI KOLEI WKD SKM KM BLISKO STACJI METRA
  • Prywatną opiekę medyczną
  • HOME OFFICE
    4 x w miesiącu
  • Dojeżdżaj do pracy rowerem i zostaw go na PARKINGU DLA ROWERÓW, możesz też skorzystać z prysznica
  • PIES w biurze? Zapraszamy!
  • Elastyczny czas pracy
  • Dbamy o to byś jeszcze bardziej cieszył się urlopem - dofinansujemy Twój wypoczynek
Osoby zainteresowane pracą na tym stanowisku proszone są o przesyłanie CV drogą elektroniczną za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Stosownie do art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy o ochronie danych osobowych, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Chmielna 85/87, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy