Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

.NET Developer

AvengaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Avenga

Warszawa

Warszawa

W tym projekcie nie będziesz się nudzić - złożony system i wysoka jakość rozwiązań, z których korzystają miliony użytkowników. IT Kontrakt powered by Avenga gwarantuje przyjazny proces rekrutacji, transparentne warunki współpracy i partnerskie relacje.

.NET Developer [rekrutacja prowadzona online lub telefonicznie]Numer ref.: SOU/.Net/WAW/02

Zadania:

  • Projektowanie, programowanie i implementacja dużych systemów przy wykorzystaniu .NET
  • Tworzenie interface'ów oraz prace integracyjne
  • Ścisła współpraca z kolegami z zespołu
  • Praca z dużymi bazami danych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Dobra znajomość .NET, technologii C# oraz baz SQL
  • Umiejętność programowania WebService
  • Znajomość wzorca projektowego MVC lub chęć nauczenia się stosowania tego rozwiązania
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającego pracę z dokumentacją oraz literaturą techniczną
  • Samodzielność w zakresie realizacji przydzielonych zadań
  • Mile widziane:
  • Doświadczenie z XML, XSD, SOAP
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych i automatycznych
  • Znajomość metodologii Agile/Scrum
  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziana znajomość architektury SOA
  • Znajomość Domain Driven Development

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk aplikowania. Przycisk aplikuj oznacza zapoznanie się z klauzulą informacyjną naszej firmy.

Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – IT Kontrakt Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko .Net Developer.

Ogłoszenie archiwalne