Oferta pracy

.NET Developer

LoanMe Sp. z o.o.O firmie

LoanMe Sp. z o.o.

West Station

Warszawa

LoanMe Sp z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się międzynarodowa organizacja z branży pożyczkowej.

Aktualnie poszukujemy osoby do objęcia stanowiska:

Szukamy programisty lubiącego atmosferę startupu, sprawnie poruszającego się w technologiach Microsoft (MS SQL Server: T-SQL, .Net 4.5 & Core 3.1, C# - aplikacje konsolowe, REST API, aplikacje ASP.NET, React, javascript). Każdego dnia będziesz obserwować wpływ efektów Twojej pracy na działanie firmy. Będziesz łączyć rozwój oprogramowania z jego utrzymaniem. Będziesz dbać o przygotowanie dokumentacji, będziesz doprecyzowywać wymagania z odbiorcami bieznesowymi oraz sposób realizacji zadań z zespołem programistów – musisz płynnie porozumiewać się zarówno po polsku, jak i w języku angielskim. Praca w godzinach 9-17, w nowoczesnym biurowcu przy Dworcu Zachodnim w Warszawie. Preferowane zatrudnienie na umowę o pracę.

Obowiązki:

  • Implementacja zmian, rozwiązywanie przyczyn i skutków problemów w wewnętrznych systemach oraz w integracjach z zewnętrznymi systemami przestrzegając ustalonych procedur i zachowując przyjęte standardy
  • Efektywna, otwarta komunikacja z partnerami biznesowymi oraz zespołami programistów w językach polskim i angielskim, tak wewnątrz firmy jak i z firmami współpracującymi
  • Automatyzacja pracy, podnoszenie jakości i bezpieczeństwa przy zachowaniu tempa dostarczania
  • Planowanie sposobu wykonania zadań, szacowanie czasu potrzebnego na realizację zadań, niezwłoczne komunikowanie problemów

Wymagane umiejętności:

  • C#, .NET Framework, ASP.NET, Linq2SQL
  • ASP.NET Web Forms, HTML/CSS, Javascript, jQuery
  • MS SQL, T-SQL, IIS

Dodatkowe zalety:

  • .Net Core 3.1, React
  • Optymalizacja wydajności MS SQL Server / Optimization of MS SQL Server performance
  • Rozwój aplikacji mobilnych (iPhone oraz Android) / Development of mobile applications (iPhone and Android)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

Informujemy, że Administratorem danych jest LoanMe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Pełna wersja klauzuli znajduje się tutaj.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LoanMe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę, Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy