Oferta pracy

.NET Developer

Symmetry Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dołącz do zespołu software’owego Symmetry!

Tworzymy i rozwijamy dedykowane rozwiązania software’owe dla największych firm i instytucji w Polsce. Działamy w sposób zwinny i zgodny z założeniami koncepcji Lean Management. Stawiamy na pracę zespołową, świetną komunikację i profesjonalizm. Jeśli nasze zasady są spójne z Twoimi – witamy w Symmetry.

Twoje zadania:

  • Projektowanie, rozwój i utrzymanie aplikacji webowych z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych
  • Tworzenie przejrzystego i czytelnego kodu
  • Dotrzymywanie terminów
  • Udział w zespole Scrum

Nasze oczekiwania:

  • Praktyczna znajomość C#, ASP.NET 1., .Net Core, Redis, MongoDB, SQL (Oracle), Docker, JavaScript, TypeScript
  • Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych (MSSQL, Oracle) oraz ORM (Entity Framework)
  • Umiejętności analityczne, rozumienie procesów biznesowych i ich implementacji w aplikacji
  • Dzielenie się wiedzą i pozytywne nastawienie do projektów

Dodatkowo docenimy:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku programisty w technologiach Microsoft
  • Praktyczną znajomość IDCS oraz Vue.js
  • Znajomość Node.js, React.js, Nuxt.js
  • Praktyczną znajomość wzorców projektowych
  • Chęć rozwoju, poznawania nowych technologii i podnoszenia swoich kwalifikacji

Co możemy zaoferować?

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i wsparcie bardziej doświadczonych kolegów
  • Udział w ciekawych projektach realizowanych dla największych firm i instytucji w Polsce
  • Pracę w oparciu o metodykę Agile
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Wysokiej jakości sprzęt do pracy
  • Prywatną opiekę medyczną i MultiSport
  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B

Benefity:

  • szkolenia, kursy, konferencje
  • dostęp do zaawansowanych technologii
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • parking (samochody & rowery)
  • Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • udział w ciekawych i złożonych projektach
  • imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy