Oferta pracy

.NET Developer

Empik S.A.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Empik S.A.

Marszałkowska 104/122

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET Framework / .NET Core

  • WebAPI / REST API

  • microservices

Mile widziane

  • React.js

  • TypeScript

  • Azure DevOps

  • Sonar Qube

  • Redis

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i implementacje nowego systemu w architekturze mikroserwisów na rzecz aplikacji Empik Music

  • Wspólnie z zespołem dbanie o jakość tworzonych rozwiązań

  • Projektowanie architektury aplikacji

  • Analizę i implementację zadań przygotowanych przez Product Ownera

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu aplikacji w języku C# w tym znajomość .NET Framework / .NET Core;

  • Posiadasz praktyczną wiedzę odnośnie WebAPI / REST API;

  • Znajomość frameworków ORM, np. Entity Framework;

  • Potrafisz pisać czytelny i SOLIDny kod;

  • Jesteś osobą z pasją, otwartą na rozwój i nie bojącą się wyzwań;

  • Masz doświadczenie w tworzeniu aplikacji w oparciu o mikroserwisy.

  • Znajomość biblioteki React i Typescript/Javascript;

  • Znajomość Azure DevOps, Sonar Qube, Jira, Kibana, Grafana, Redis;

  • Doświadczenie pracy w metodykach zwinnych.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Empik S.A.

Empik to przestrzeń, w której pasja napędza ludzi i innowacje. Tworzymy ją wspólnie, wykorzystując doświadczenia, wiedzę oraz wyjątkowe charaktery i zainteresowania każdego z nas. Dzięki temu jesteśmy w TOP3 największych marek omnichannel, oferując miliony produktów, które inspirują i nieustannie pobudzają ciekawość 90 milionów Klientów.

Przewiń do profilu firmy