Logo Pracuj.pl

9 000–14 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • .NET Framework

  • WinForms/WPF

  • C#

  • MSSQL

Mile widziane

  • XML

  • EDI

  • T-SQL

  • DevExpress

System operacyjny

O projekcie

Pracujemy w dynamicznym zespole dostarczając nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla wymagających Klientów. Wspieramy funkcjonowanie najważniejszych obszarów biznesowych średnich i dużych przedsiębiorstw: transportu, magazynowania oraz produkcji.

Twój zakres obowiązków

  • Stanowisko dostępne jest w Warszawie (Praga Płn.) oraz w oddziale w Białymstoku.

Nasze wymagania

  • min. dwuletnie doświadczenie w samodzielnym tworzeniu oprogramowania w technologii .NET
  • dobra znajomość technologii .NET Framework 3.5 oraz wyższych (C#)
  • dobra znajomość WinForms/WPF
  • dobra znajomość języka C# i środowiska MS Visual Studio
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych MSSQL
  • doświadczenie w pracy opartej o metodologię SCRUM
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność ustalania priorytetów zadań i organizacji pracy własnej
  • umiejętność pracy z klientem, analizowania jego potrzeb oraz wdrażania przygotowanych dla niego rozwiązań
  • dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość zagadnień: gospodarki magazynowej, procesów logistycznych i transportowych, zarządzania pracownikami mobilnymi (WMS, TMS, CFM, SCM, MES, ERP)
  • Znajomość XML oraz EDI
  • Znajomość języka T-SQL
  • Znajomość DevExpress

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Skład zespołu

  • product owner
  • project manager
  • scrum master

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • mierniki jakości kodu
  • statyczna analiza kodu
  • wzorce projektowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • firma wspiera projekty open source
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w kreatywnym zespole profesjonalistów,
  • codzienny kontakt z ludźmi i technologią,
  • aktywne uczestnictwo w budowaniu zespołu, którego zadaniem jest wdrażanie rozwiązań dedykowanych u naszych kluczowych klientów,
  • elastyczny czas pracy, w tym możliwość pracy zdalnej,
  • możliwość dalszego rozwoju, udziału w ciekawych projektach i awansowania.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • samochód służbowy

.NET Developer, Warszawa