Oferta pracy

.NET Developer

Benefit Systems S.A.

umowa o pracę
12 00015 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
13 00017 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

plac Europejski 2

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • NHibernate

  • Microservices

  • RabbitMQ

  • Docker

  • Kubernetes

O projekcie

Jednym z naszym produktów jest Kafeteria MyBenefit – platforma internetowa wspierająca działy HR w zarządzaniu świadczeniami pozapłacowymi. W codziennej pracy usprawniamy i ulepszamy nasz produkt, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby rynku

Twój zakres obowiązków

  • Wraz z nami będziesz rozwijać platformę benefitów MyBenefit oraz systemy obsługujące inne nasze produkty

  • Będziesz tworzyć nowe funkcjonalności oraz rozwijać już istniejącą wersję włącznie z monitoringiem, poprawą błędów i optymalizacją

  • Czasami poprosimy Cię żebyś został/a naszym technologicznym ekspertem zarówno w firmie jak i w kontaktach z firmami zewnętrznymi

  • Będziesz monitorować, jak rozwijają się technologie tak, żebyś mógł/a wykorzystać najnowsze rozwiązania w realizowanych projektach

  • W ramach projektów będziesz odpowiedzialny za integrację z innymi systemami

Nasze wymagania

  • Potrafisz programować w .NET,

  • Używasz w pracy .NET Core, NHibernate

  • Nie są Ci obce Microservices, OOP, CI/CD

  • Kojarzysz lub było Ci dane używać RabbitMQ, Docker, Kubernetes

  • Clean Code jest dla Ciebie czymś naturalnym

  • Znasz zagadnienia związane z projektowaniem architektury aplikacji

  • Znasz technologie, w których jesteś ekspertem i chcesz się nimi dzielić

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

    To oferujemy

    • Ustalimy dogodną formę współpracy i zakres benefitów (umowa o pracę lub B2B)

    • Pracujemy w biurze w Warszawie, przy pl. Europejskim z możliwością pracy zdalnej

    • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance

    • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą, a rano czekają na nas dofinansowane śniadania

    • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy - korzystamy również z karty BenefitLunch

    • Dzięki szkoleniom specjalistycznym i ogólnorozwojowym będziesz rozwijać swoje umiejętności i kompetencje, możesz skorzystać także platformy interaktywnej do nauki języka angielskiego

    • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy w grupie Benefit Systems

    • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych, a także zajęcia sportowe w biurze

    • Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystać z prywatnej opieki medycznej

    • Jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i przedszkoli oraz wyprawki do szkoły dla Twoich dzieci

    • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit oraz możliwość zakupu tańszych biletów do kina i teatru

    • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia

    • W BS Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • spotkania integracyjne

    • siłownia w biurze

    • firmowa biblioteka

    • brak dress code’u

    • kawa / herbata

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • bony żywieniowe

    • karty przedpłacone

    • dofinansowanie biletów do kina, teatru

    • dofinansowanie wypoczynku

    • wyprawka dla dziecka

    • program rekomendacji pracowników

    • inicjatywy dobroczynne

    • jeden krótszy dzień pracy

    • dodatkowy urlop

    • Program wsparcia psychologicznego

    Benefit Systems S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2011 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Karta MultiSport – najważniejszy produkt spółki został zaprezentowany światu w 2004 roku i w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najpopularniejszych benefitów w Polsce – obecnie korzysta z niego ponad 1 000 000 Użytkowników, a 78 proc. z nich deklaruje, że ćwiczy więcej właśnie dzięki karcie MultiSport.

    Przewiń do profilu firmy