Oferta pracy

.NET Developer

KPMG

KPMG

Inflancka 4a

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET Framework

  • .NET Core

  • C#

  • HTML

  • JavaScript

  • CSS

  • Ajax

  • Bootstrap

  • SQL

O projekcie

Zatrudniona osoba dołączy do zespołu IT Application Services, który zajmuje się budowaniem rozwiązań wspierających pracowników KPMG w Polsce oraz regionie CEE. Będzie tworzyła również dedykowane systemy i aplikacje wspierające pracę zespołów Audytowych lub budowała narzędzia wraz z zespołem Tax Technology. Tax Technology to nowy obszar działalności doradztwa podatkowego – zespół wspiera technologicznie ekspertów KPMG jak i bezpośrednio Klientów w realizacji coraz bardziej skomplikowanych wymogów podatkowych.

Dołączając do zespołu będziesz aktywnie uczestniczył/a w transformacji cyfrowej wewnątrz KPMG tworząc systemy z wykorzystaniem zasad, wzorców i praktyk zwinnego wytwarzania oprogramowania. Będziesz również odpowiedzialny/a za budowanie nowych oraz przenoszenie istniejących aplikacji do chmury Microsoft Azure.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie aplikacji webowych w technologii .NET

  • utrzymywanie istniejących aplikacji

  • współpraca z doświadczonym zespołem developerskim

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • minimum roczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji w oparciu o .NET Framework oraz .NET Core

  • bardzo dobra znajomość języka C#

  • znajomość HTML, Javascript, CSS, Ajax, Bootstrap

  • znajomość ASP.NET MVC, Razor lub Blazor

  • doświadczenie w pracy z bazą danych MS SQL Server oraz Entity Framework

  • praktyczna znajomość języka angielskiego (korespondencja, czytanie/rozumienie dokumentacji)

  • znajomość środowiska MS Azure i doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań dedykowanych na to środowisko

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • udział w strategicznych projektach dla największych krajowych i zagranicznych klientów

  • doskonałe warunki do rozwoju zawodowego w ambitnym zespole ekspertów

  • możliwość pracy zdalnej

  • klarowną ścieżkę kariery i możliwości awansu

  • indywidualne podejście do podnoszenia kwalifikacji (liczne szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne, platformy e-learningowe, finansowanie egzaminów podnoszących kwalifikacje zawodowe)

KPMG

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 roku świadczymy w Polsce kompleksowe usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego i prawnego oraz doradztwa transakcyjnego i biznesowego, w tym także IT, dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 236 000 pracowników w 145 krajach. W Polsce jest nas prawie 2000 osób, które pracują w biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu.

Przewiń do profilu firmy