Ta oferta pracy jest nieaktualna od 109 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

.NET Developer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 03.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zespół programistów .NET w FlexiSolutions poszukuje Mid oraz Senior .NET Fullstack Developerów z doświadczeniem 3+ lat.

    Czym się zajmujemy?

    Projektujemy i tworzymy innowacyjne rozwiązania informatyczne, których zadaniem jest poprawa efektywności procesów biznesowych. Chcemy, by pomagały one zmieniać sposób funkcjonowania polskich oraz zagranicznych firm.

    Staramy się, aby tworzone przez nas systemy wyróżniały się zaszytym w nich know-how. Ich fundamentem są najlepsze praktyki biznesowe. Wybierając rozwiązania FlexiSolutions nasi Klienci otrzymują zarówno predefiniowane metodyki, procesy, procedury, raporty menedżerskie czy szablony dokumentów jak i możliwość elastycznego dopasowania ich do indywidualnych potrzeb danej organizacji.

    Jakie będą Twoje obowiązki?

    Pracując w FlexiSolutions, zostaniesz członkiem zespołu kilku programistów .NET wspieranego przez testera. Będziesz brał udział w tworzeniu nowych produktów opartych o platformę ASP.NET Core MVC oraz zajmował się wytwarzaniem nowych funkcji do istniejących rozwiązań przy użyciu platformy ASP.NET MVC oraz ASP.NET WebAPI. Warstwa front-endu rozwijana jest przy użyciu AngularJS, a w przypadku nowszych rozwiązań w oparciu framework wybrany przez zespół.

    Pracujemy w metodykach zwinnych: Zadania planujemy na początku każdego tygodnia, codziennie prowadzimy krótkie spotkania statusowe, zaś cały tydzień podsumowujemy spotkaniem retrospekcyjnym. Każde zadanie programistyczne podlega code review, a kluczowe fragmenty kodu pokrywamy testami jednostkowymi.

     Oferujemy:

    • pracę przy rozwoju nowych produktów, na których finalny kształt będziesz miał realny wpływ,
    • pracę w zgranym, przyjaznym zespole,
    • elastyczne godziny pracy,
    • prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową,
    • wysokiej klasy sprzęt komputerowy, dwa zewnętrzne monitory,
    • wewnętrzne szkolenia oraz budżet konferencyjny.

    Wymagamy:

    • min. 3 lata doświadczenia w roli programisty .NET,
    • znajomości ASP.NET/ASP.NET Core, JavaScript, Microsoft SQL Server oraz doświadczenia z frameworkami SPA,
    • doświadczenia z systemami kontroli wersji, preferowany Git,
    • mile widziane: doświadczenie związane z Microsoft Azure.

    Jeżeli chciałbyś do nas dołączyć prześlij swoje CV klikając w przycisk aplikowania.
    bottom