Ta oferta pracy jest nieaktualna od 132 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

.NET Developer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Dla naszego Klienta obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    .NE/12/05/2018/ES

    Zadania

    • Tworzenie webaplikacji dla naszych klientów.
    • Tworzenie wewnętrznych aplikacji.
    • Rozwoj i utrzymanie istniejących aplikacji klienckich oraz wewnętrznych.
    • 80% czasu na development nowych rzeczy , 10% na bugi, 10% na spotkania.

    Wymagania

    • Dobra znajomość języka C# i platformy .NET.
    • Doświadczenie w korzystaniu z SQL Server - w szczególności tworzenie i optymalizacja procedur składowanych.
    • Znajomość zasad SOLID.
    • Doświadczenie w tworzeniu i korzystaniu z webservice'ów (REST, SOAP) - ASP.NET Web API, WCF.
    • Swobodne korzystanie z GITa.
    • Podstawowa znajomość HTML5 i CSS, JavaScript.
    • Chęć rozwoju i poznawania nowych technologii (nie tylko .NET :) ).
    • Znajomość i umiejętność stosowania wzorców projektowych.
    • Mile widziane: bazy nosql (Redis), RabbitMQ, .NET Core, ElasticSearch, ReactJS.

    Dlaczego chcesz pracować u nas :)

    • Pracujemy w szerokim zakresie technologii, sprawdzamy nowe rozwiązania pojawiające się na rynku (np. .NET Core, ReactJS).
    • Jesteś odpowiedzialny za projekt i decydujesz o jego rozwoju.
    • Bierzesz udział w projektowaniu architektury i wyborze technologii.
    • Skupiamy się na developmencie, staramy się nie marnować czasu na zbędnych spotkaniach.
    • Praca w zgranym zespole pasjonatów  - możesz porozmawiać przy kawie np. o Blockchain :)

    Dodatkowe atuty:

    • System współpracy oparty na Twoich preferencjach (Umowa o Pracę, B2B).
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
    • Możliwość pracy zdalnej do ustalenia.
    • Prywatna opieka medyczna, multisport.
    • Dogodna lokalizacja (metro, tramwaj, autobus)

    Prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku "Aplikuj".

    People sp. z o. o. (agencja zatrudnienia nr 403).