Oferta pracy

.NET Developer

VIBERSOFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

9 000‐12 000 zł brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ViberSoft sp. z o.o. sp. k. jest spółką portfelową funduszu inwestycyjnego Lantan Capital. Specjalizujemy się w tworzeniu innowacyjnego oprogramowania m.in. do modelowania i prognozowania rozkładu zawartości pierwiastków chemicznych w przestrzeni 3D z zastosowaniem metod eksploracji danych. Dodatkowo, bazując na wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów, realizujemy projekty inżynierii oprogramowania w obszarze dedykowanych aplikacji geologicznych i górniczych. W związku z realizacją nowych modułów funkcjonalnych poszukujmy osób na stanowisko:

których zadaniem będzie:

  • tworzenie komponentów obliczeniowych w .Net Core
  • tworzenie aplikacji desktopowych w architekturze wielowarstwowej, z elementami rozwiązań klasy GIS
  • udział w procesie wytwarzania oprogramowania – od projektu do wdrożenia - z wykorzystaniem metodyki Agile
  • dbałość o czystość kodu źródłowego (Clean Code) i właściwe jego dokumentowanie

Wymagania

  • co najmniej roczne doświadczenie komercyjne w programowaniu w języku C# i technologii .Net Core
  • umiejętność abstrakcyjnego myślenia i rozwiązywania zaawansowanych problemów algorytmicznych
  • praktyczna znajomość Entity Framework
  • praca w środowisku developerskim Microsoft Visual Studio 2016 lub wyższym
  • znajomość systemów kontroli wersji
  • znajomość relacyjnych baz danych
  • znajomość języków tworzenia zapytań SQL i procedur bazodanowych

Mile widziane

  • znajomość bibliotek DevExpress, Devart
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji GIS
  • doświadczenie z funkcjami geoprzestrzennymi baz danych Oracle (SDO) lub PostgreSQL (PostGIS)
  • znajomość technik programowania wspierających automatyzację testów (środowisko Ranorex Studio)

Oferujemy

  • ambitne i różnorodne zadania do realizacji
  • współpracę w zgranym i doświadczonym zespole
  • możliwości rozwoju zawodowego (wsparte szkoleniami)
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • dobrą atmosferę oraz przyjazne środowisko pracy
  • elastyczny czas prac (biuro i/lub praca zdalna)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy