Oferta pracy

.NET Developer

VIALUTIONS Sp. z o.o.O firmie

VIALUTIONS Sp. z o.o.

Świętego Antoniego 2/4

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • C#

  • SOLID

  • Visual Studio

Mile widziane

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • Git

  • SVN

  • TypeScript

  • Angular

  • .NET Core

  • WebAPI

  • Entity Framework

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie architektury, programowanie i utrzymywanie aplikacji w technologii .NET,

  • bezpośredni kontakt z klientem polskim i zagranicznym.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w programowaniu C# i technologii .NET,

  • znajomość relacyjnych baz danych,

  • znajomość wzorców projektowych, SOLID,

  • znajomość środowiska Visual Studio,

  • dobra znajomość języka angielskiego.

  • znajomość technologii webowych: HTML, CSS, JavaScript,

  • doświadczenie w pracy z systemem kontroli GIT lub SVN,

  • znajomość technologii webowych: TypeScript, Angular,

  • znajomość .NET Core, WebAPI, Entity Framework,

  • znajomość mikroserwisów,

  • znajomość administracji Windows Server, IlS

  • praktyczna znajomość metodyki Scrum.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum

To oferujemy

  • możliwość prowadzenia całych projektów: od etapu zbierania wymagań po utrzymywanie ukończonego systemu,

  • stabilne warunki zatrudnienia (do wyboru dowolny rodzaj umowy: umowa o pracę, umowa zlecenia i o dzieło, B2B),

  • międzynarodowe środowisko pracy (zatrudniamy osoby spoza Polski, zatem masz u nas doskonałą okazję by przećwiczyć swój angielski w bezstresowej atmosferze),

  • świetna lokalizacja – zaraz obok Rynku we Wrocławiu,

  • elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy częściowo zdalnie,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników