Oferta pracy

.NET Developer

Teleste Video Networks Sp. z o.o.O firmie

  • Szybowcowa 31, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Teleste Video Networks Sp. z o.o.

Szybowcowa 31

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • PostgreSQL

  • MongoDB

Mile widziane

  • Docker

  • Xamarin

O projekcie

Szukasz nowych i motywujących wyzwań? Jesteś doświadczonym programistą, lubisz rozwiązywać problemy oraz nie masz nic przeciwko debuggowaniu? Świetnie! Szukamy specjalistów którzy potrafią programować w C#. Sprawdź naszą ofertę i prześlij swoje zgłoszenie!

Twój zakres obowiązków

  • implementacja zadań w języku C# na platformie .Net Core 3.1 i 5.0,

  • posługiwanie się bazami danych np.: PostgresSQL, MongoDB,

  • posługiwanie się komunikacją Message Queue NatsStreaming,

  • code review oraz pisanie testów modułowych, integracyjnych i kontraktów,

  • wsparcie rozwoju kompetencji zespołu w zakresie .Net.

Nasze wymagania

  • 2+ lat doświadczenia w programowaniu w języku C# na platformie .Net,

  • znajomość ASP.Net Web API, Entity Framework,

  • umiejętność programowania współbieżnego i asynchronicznego,

  • znajomość pisania czystego kodu i zasad SOLID,

  • znajomość środowiska MS Visual Studio lub Rider,

  • komunikatywny język angielski w mowie i piśmie.

  • znajomość architektury Micro-service i technologii Docker,

  • znajomość Xamarin i programowania aplikacji mobilnych,

  • przekonanie, że pisanie testów swojego kodu ma sens,

  • doświadczenie lub zainteresowanie podejściem DDD.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 4

Tak pracujemy

  • u klienta
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

    To oferujemy

    • międzynarodowe projekty,

    • przestrzeń do rozwoju zawodowego oraz zgrany zespół,

    • przyjazną oraz nieformalną atmosferę pracy (brak dress code oraz brak open space),

    • umowę o pracę lub kontrakt B2B,

    • prywatną opiekę zdrowotną dla Ciebie i rodziny,

    • kartę Multisport,

    • elastyczne godziny pracy (zaczynasz pomiędzy 7:00 a 10:00).

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • brak dress code’u

    Teleste Video Networks to część międzynarodowej organizacji – TELESTE Corporation. Odpowiadając na rosnące potrzeby rynku, firma koncentruje się na obszarze wielkoskalowych systemów monitoringu bezpieczeństwa video oraz bezpieczeństwa sytuacyjnego. Obszarem głównych zastosowań są między innymi autostrady, lotniska, kolej, a także monitoring miejsc oraz systemy baz wojskowych. Projekty zlokalizowane są w większości europejskich miast, a także w USA, Kanadzie, Chinach, Afryce Południowej oraz Australii.

    Więcej o nas możesz dowiedzieć się na www.teleste.com.

    Przewiń do profilu firmy