Oferta pracy

12 00018 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Jaworska 13, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Jaworska 13

Fabryczna

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

  • Git

  • C#

  • MySQL

Mile widziane

  • Blazor

  • Angular

  • Elasticsearch

  • Redis

  • Kubernetes

  • Docker

Twój zakres obowiązków

  • Do naszego zespołu szukamy .NET developera, który pomoże nam rozwijać serwis Homebook.pl oraz ekosystem usług backendowych. U nas możesz być sobą, a przy okazji rozwijać swoje zdolności i kompetencje. Stawiamy przede wszystkim na ludzi. Lubimy niestandardowe rozwiązania. Gwarantujemy, że będziesz miał realny wpływ na kształt, wygląd i działanie aplikacji.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka C# oraz frameworka .NET,

  • min. 2 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku programisty .NET, w szczególności pracy z usługami WWW opartymi o ASP.NET,

  • znajomość relacyjnych baz danych: MS SQL Server, MySQL,

  • doświadczenia w budowaniu systemów zorientowanych na usługi,

  • kreatywności oraz umiejętności analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów,

  • doświadczenia w pracy w zwinnych metodologiach i rozproszonych zespołach,

  • znajomości języka angielskiego, umożliwiającej studiowanie literatury fachowej oraz dokumentacji.

  • doświadczenie przy wytwarzaniu wysoce skalowalnych usług i systemów przetwarzających duże ilości danych,

  • znajomość frameworków webowych: Blazor lub Angular,

  • znajomość nierelacyjnych baz danych: Elasticsearch, Redis,

  • znajomość technik konteneryzacji i orkiestracji aplikacji przy pomocy Dockera i Kubernetesa.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • nowoczesnego stacku technologicznego opartego o .NET 6.0 i Dockera,

  • realnego wpływu na rozwój biznesu i współpracę z zespołem profesjonalistów,

  • korzystamy z Jiry, rozmawiamy na MS Teams’ach, rozwijamy kod przy użyciu Gita,

  • pracujemy w Scrumie, w małych zespołach,

  • procesy code review i continuous integration mamy oparte o usługę Azure DevOps,

  • dbamy o naszych pracowników oferując dostęp do bezpłatnej, prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie oraz karty sportowej,

  • mieścimy się blisko centrum, w nowoczesnym biurowcu przy Jaworskiej 13 we Wrocławiu, ale domyślną formą współpracy jest praca zdalna.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • wyposażona kuchnia (kawa, herbata)

  • nowoczesne biuro w centrum miasta

Homebook.pl to serwis dla wszystkich, którzy cenią sobie dobry design i styl. Z myślą o nich pod jednym adresem zbieramy oferty większości sklepów i marek wnętrzarskich. Nasi użytkownicy mogą również korzystać z ogromnej bazy inspiracji oraz porad architektów i projektantów wnętrz.

Jesteśmy częścią Wirtualnej Polski Holding

Przewiń do profilu firmy