Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

.Net Developer (Xamarin)

Absysco Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS SQL

  • C#

  • Xamarin.Forms

  • Git

Mile widziane

  • iOS

  • Android

  • Angular

  • WPF

  • NHibernate

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój systemów mobilnych i webowych dla największych firm FMCG na rynku

  • Udział w projektowaniu i tworzeniu rozwiązań SFA

  • Rozwój rozwiązań API i komunikacji między usługami

  • Poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych, wpływ na podejmowane decyzje oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • Techniczne koordynowanie projektów (opcjonalnie)

Nasze wymagania

  • Znajomość technologii .Net (C#, Xamarin.Forms, .Net Core) (co najmniej 4 lata)

  • Znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL, SQLite), rozwiązań ORM (np. NHibernate)

  • Znajomość środowisk iOS, Android, Git

  • Znajomość standardu Rest, MVVM

  • Umiejętność rozwiązywania problemów, samodzielność oraz dążenie do samodoskonalenia

  • Dyspozycyjność (praca w pełnym wymiarze godzin)

  • Mile widziana znajomość: NoSQL, Angular, Xamarin.Native, WPF, NHibernate, UML

Podział czasu pracy
80%

Rozwój systemu

20%

Maintenance, bieżące wsparcie i spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • mobile developer
  • lider techniczny
  • tester manualny
  • support
  • product owner
  • project manager
  • graphic designer
  • UI designer
  • UX designer
  • UX researcher
  • analityk biznesowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • zdecydowaną przewagę zadań rozwojowych, nowych funkcjonalności (80%)

  • pracę przy międzynarodowych projektach

  • zaangażowane i pozytywne środowisko pracy

  • pracę w swobodnej formule (biuro w nowoczesnym domu, ogród, grill)

  • możliwość rozwoju aplikacji mobilnych wykorzystywanych przez szeroką rzeszę użytkowników biznesowych

  • wysoką kulturę pracy i realne harmonogramy

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • prysznic

  • kuchnia

Absysco Sp. z o.o.

Jesteśmy dojrzałą i stabilną firmą, której kultura organizacyjna jest profesjonalna i zespołowa. Utrzymujemy i rozwijamy autorskie systemy mobilne, webowe i desktopowe. Nasze systemy obsługują potrzeby największych firm na rynku FMCG - w zakresie systemów SFA, rozwiązań integracyjnych, raportowych i analitycznych. Nasze portfolio produktów stale się rozwija. Pracujemy w sposób zwinny, w zorganizowanej ale płaskiej strukturze. Nasz zespół stanową profesjonaliści czerpiący przyjemność z realizowanych zadań – dołącz do nas!.

Przewiń do profilu firmy