.NET Developer z możliwością pracy zdalnej

Pumox GmbHO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Ruda Śląska, Rybnik, Sosnowiec, Tychy, Zabrze

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Specjalista (Mid / Regular)
Pumox GmbH z biurem programistycznym w Kaliszu specjalizuje się w tworzeniu portali internetowych, aplikacji biznesowych oraz mobilnych. Uzupełnieniem stanowią innowacyjne projekty rozwojowe o zasięgu globalnym. Klientami są firmy w Europie Zachodniej, w szczególności w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.
.NET Developer
z możliwością pracy zdalnej

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko .NET Developer do pracy w Kaliszu lub w formie pracy zdalnej, w pełnym wymiarze godzin.

Obowiązki:

  • implementacja zadań w języku C# na platformie .NET w środowisku MS Visual Studio
  • udział w projektowaniu oprogramowania
  • utrzymywanie i rozwój oprogramowania

Wymagania:

  • dobra znajomość: C# .NET, SQL (PostgreSQL, MSSQL)
  • mile widziana znajomość: NHibernate, NUnit, GIT

Oferta:

  • praca w profesjonalnym zespole scrumowym
  • udział w ambitnych projektach rozwojowych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • wynagrodzenie w zakresie 6.000-8.000 PLN netto
  • 20 dni
    płatnego urlopu
  • praca w biurze w Kaliszu lub praca zdalna
  • sprzęt w biurze w Kaliszu: laptop oraz dwa monitory
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy