Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

.Net Full Stack Developer

KOTRAK S.A.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

KOTRAK S.A.

Powstańców Śląskich 28

Opole

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • ASP.NET

  • .NET Core

Mile widziane

  • CSS

  • mvc

  • DevExpress

Twój zakres obowiązków

  • realny wpływ na projektowanie i tworzenie rozwiązań w oparciu o platformę .NET lub .NET Core (backend), a także Angular/React (front)

  • uczestnictwo w procesie wytwarzania oprogramowania w oparciu o metodyki zwinne

  • implementacja rozwiązań przy współpracy z zespołem projektowym (programiści, projektanci, analitycy, testerzy)

  • praca przy projektach krajowych i międzynarodowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w programowaniu C# lub inny obiektowym języku (java, nodejs, c++)

  • znajomość technologii ASP.NET, Entity Framework (lub pokrewnych)

  • znajomość technologii WEB: HTML 5.0, SASS, TypeScript

  • znajomość relacyjnych (przynajmniej jednej): PostreSQL, MsSQL, Oracle, SQLLite oraz znajomość SQL

  • umiejętność pracy z repozytorium kodu: GIT, Bitbucket

  • kreatywność, logiczne myślenie, samodzielność

  • znajomość framework CSS: Angular Material, Bootstrap

  • znajomość rozwiązań chmurowych: Amazon AWS, Google Cloud, Azure (lub podobnych)

  • znajomość wzorców projektowych: IoC, MVC, UoW, CQRS

  • znajomość architektury mikrousługowej: docker, rabbitMQ, elasticsearch

  • znajomość kontrolek DevExpress

To oferujemy

  • zapewniamy nieprzeciętną atmosferę w zespole profesjonalistów

  • szkolenia, konferencje, warsztaty

  • możliwość realizacji własnych pomysłów

  • zajęcia z języka angielskiego

  • wyjazdy i imprezy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników