Oferta pracy

.NET Full Stack Developer

Heritage Real EstateO firmie

13 000‐16 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
„Heritage Real Estate S.A. należy do niezależnego holdingu HRE Investments. Opierając się na wiedzy i unikalnym doświadczeniu, płynącym z wielu zrealizowanych z sukcesem projektów przez ostatnie lata, tworzymy wyselekcjonowane możliwości inwestycyjne, których celem jest budowa dobrobytu, bezpieczeństwa, a przede wszystkich dziedzictwa naszych Klientów. Do naszego zespołu poszukujemy ambitnych i zmotywowanych partnerów, dla których tak jak dla nas, Klienci stanowią najwyższą wartość. Osób charakteryzujących się wysoką kulturą osobistą i biznesową. Posiadających doświadczenie z segmentu Private Banking oraz Business Consulting, którym nie jest obce zaspokajanie najbardziej wygórowanych potrzeb i oczekiwań Klientów. Partnerów, którzy razem z nami wezmą wspólną odpowiedzialność w wyznaczaniu nowej, najwyższej jakości obsługi Inwestora jaką daje Heritage Real Estate S.A.”
Budujemy software house dla dużego podmiotu z branży nieruchomości. Poszukujemy programistów do pracy nad zbudowaniem, a następnie rozwojem systemów ERP, CRM oraz aplikacji transakcyjnych. Projekty full-greenfield, startujemy od zera - we wrześniu. Szukamy fullstacków lub backendowców z podstawą Angulara. Frontendowcy z podstawą C# są również mile widziani.

Zadania:

  • Współpraca z wewnętrznym zespołem on-site przy projektach rozwijających autorskie rozwiązania, produkty na potrzeby inhouse.
  • Development frontend i backend.
  • Stack: NET Core 3.1, EF, Angular, Bootstrap, SCSS, Postgresql / MS SQL
  • Odbiór kodu, rozwój i utrzymanie aplikacji wspierającej obsługę transakcji inwestycyjnych.
  • Wsparcie w rozwoju i utrzymaniu CRM’a.
  • Projekt oraz development systemów na podstawie dostarczonej dokumentacji.
  • Aktywne zaangażowanie w rozbudowę systemów, zmiany i innowacje technologiczne.

Technologie:

  •  .NET Core + Angular (9/10) + SQL (MS SQL/PostgreSQL).

Wymagamy:

  • Minimum 3-ech lat doświadczenia zawodowego .NET Core / .NET Framework - Angular 2+ - HTML / CSS / Javascript / TypeScript - SQL.
  • Gotowości do szybkiego podjęcia pracy (max. 1 msc - startujemy 1 września)
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Wysokiego poziom motywacji do pracy

Oferujemy:

  • B2B contract: 13000- 16000 zł netto. Zależy od indywidualnego doświadczenia. (urlop wliczony w wynagrodzenie)
  • Projekty - greenfield, 4 webowe aplikacje pisane od zera.
  • Zatrudnienie - bezpośrednie (bez firm pośredniczących).
  • Czas trwania – współpraca długofalowa.
  • Lokalizacja w centrum Warszawy, przy Pl. Konstytucji.
  • Praca zdalna - docelowo 2-3 dni w tygodniu.
  • W zespole testerzy, PM.
  • Nieformalna atmosfera pracy.
  • Opieka zdrowotna (Enel-Med).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy