Oferta pracy

.Net Fullstack Developer

SII Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Specjalista (Mid / Regular)
W nawiązaniu do zaleceń związanych z koronawirusem o ograniczeniu spotkań, jesteśmy otwarci na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych online, za pomocą wideokonferencji.

Do projektów z sektora bankowego poszukujemy obecnie .NET Developera, który dołączy do projektów realizowanych dla firmy, która jako pierwsza na szeroką skalę wprowadziła Polaków w świat bankowości elektronicznej. Jednym z projektów jest rozwój bankowego systemu operacyjnego CRM dla klienta detalicznego. Kolejnym projektem jest rozwój narzędzi do zarządzania sprzedażą i kampaniami – są to systemy służące do uruchamiania kampanii sprzedażowych i prezentowania komunikatów w systemach dedykowanych klientom (np. bankowość elektroniczna, aplikacje mobilne).
.Net Fullstack DeveloperNumer ref.: 201231-HNIKU

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i realizacja rozwiązań z zakresu front-end i back-end
  • Integracja między aplikacjami oraz automatyzacja procesów CI/CD
  • Przygotowywanie koncepcji rozwiązań architektonicznych
  • Dokumentowanie prac programistycznych
Twoje umiejętności:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie programistyczne w realizacji projektów informatycznych w technologii .NET
  • Znajomość testowania modułowego, automatyzacji testów
  • Znajomość metodyk analizy wymagań użytkownika, projektowania systemów
  • Doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w technologiach: C#, .NET, TypeScript, Angular 2+ lub React, Web API, WCF, SQL, HTML5
  • Znajomość narzędzi: MSSQL, Visual Studio, GIT, JIRA, Msbuild, TeamCity, Powershell

Mile widziane:

  • Certyfikaty MCTS: .NET Framework 4.0, ASP.NET Applications
  • Doświadczenie w realizacji interfejsów z wykorzystaniem systemów kolejkowych
  • Znajomość interfejsów REST
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zatrudniając 4 500 specjalistów Sii jest
    liderem w swojej branży
  • Tytuł Great Place to
    Work
    przyznawany
    od 2015 roku
  • Prestiżowe projekty dla polskich i
    międzynarodowych
    klientów
  • Praca w gronie
    najlepszych ekspertów
  • 500 000 PLN rocznie na wsparcie
    pasji pracowników i wolontariatu
  • Job Changer - aplikacja wspierająca zmiany projektów
  • Nowocześnie
    zaprojektowane,
    komfortowe biura
  • Prywatna opieka
    zdrowotna i karta
    Multisport dla Ciebie i rodziny
  • Udział w wielu
    szkoleniach, meetupach
    czy webinarach

Zainteresowała Cię ta oferta?

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy