Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

.NET Junior Software Developer

Motife Sp. z o.o.

13 00015 000 brutto / mies.

Profesora Michała Życzkowskiego 14

Czyżyny

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Praca nad flagowymi systemem zarządzania ubezpieczeniem klientów,

  • Rozwiązywanie bieżących problemów ,

  • Okazjonalny kontakt z klientem,

  • Debugowanie i utrzymanie istniejącego kodu,

  • Kodowanie nowych funkcji i ulepszeń zgodnie z wymaganiami klientów,

  • Praca w technologiach takich jak: C#, VB, SQL Server, ASP.net, WCF, WPF, WebAPI, Windows Forms i XML,

  • Współpraca z dużym, utalentowanym zespołem programistów, project managerów, analityków biznesowych i testerów w Polsce/Wielkiej Brytanii,

  • Stanowiska dostępne dla niedawnych absolwentów i kandydatów z niskim doświadczeniem.

Nasze wymagania

  • Studia informatyczne będą traktowane jako spory plus,

  • Biegłość w technologiach .NET i SQL,

  • Chęć do nauki,

  • Wiedza domenowa z zakresu ubezpieczeń,

  • Umiejętność logicznego myślenia,

  • Dokładność w wypełnianiu powierzonych zadań,

  • Silne umiejętności interpersonalne oraz umiejętność pracy zarówno w zespole jak i samotnie,

  • Znajomość języka angielskiego, zarówno pisemnego, jak i ustnego.

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej,

  • Prywatna opieka zdrowotna,

  • Karnet na siłownię (Multisport),

  • Program mentoringowy,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Budżet szkoleniowy,

  • Imprezy towarzyskie i darmowe kanapki co miesiąc,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • 2 dodatkowe dni wolne w roku 100% opłacone,

  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami,

  • Lokalizacja biura w Krakowskim Parku Technologicznym z dobrymi połączeniami komunikacyjnymi.

O nas

Nasz Klient jest wiodącą firmą tworzącą oprogramowania dla branży fin-tech oraz jest zaufanym partnerem w branży ubezpieczeń. Ich usługi wsparcia i rozwoju sprawiają, że są naprawdę zróżnicowaną organizacją, która oferuje szereg rozwiązań informatycznych dla brokerów ubezpieczeniowych, ubezpieczycieli i generalnych agentów zarządzających strukturami finansowymi.