Logo Pracuj.pl

.Net Programista

Billennium S.A.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET Core

  • Entity Framework

  • Azure

  • Azure DevOps

  • Angular

  • React

  • SQL

System operacyjny

O projekcie

Obecnie poszerzamy nasz zespół .netowy, który pracuje nad projektem dla jednego z naszych Klientów. Jest to platforma online, która jest narzędziem do załatwiania spraw związanych z podatkami i rozliczeniami finansowymi. Projekt długofalowy, z wykorzystaniem najnowszych technologii i rozwiązań. Tryb pracy zdalny.

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań programistycznych, praca przy projektach webowych
  • analiza wymagań funkcjonalnych i technicznych w obszarze procesów i aktywności integracyjnych
  • współpraca z liderem technicznym i innymi członkami zespołu
  • przygotowanie i aktualizacja dokumentacji projektowej
  • uczestnictwo w spotkaniach projektowych z architektami,analitykami, developerami oraz innymi członkami projektu

Nasze wymagania

  • .Net Core
  • Azure
  • Angular/React (w przypadku projektu fullstackowego)
  • SQL Server

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • fullstack developer

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

.Net Programista, Łódź