Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

.Net Software Engineer

MetaPack Poland Sp. z o.o. O firmie

  • Kostrzyńska 4, Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MetaPack Poland Sp. z o.o.

Kostrzyńska 4

Zielona Góra

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • Visual Studio

Mile widziane

  • Git

  • Jenkins

  • SQL

  • AWS

System operacyjny

O projekcie

Odtwarzaj z nami biznesowe logiki łączące klientów z dostawcami. Twórz nowe serwisy, utrzymuj i rozwijaj istniejące.

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie naszej autorskiej platformy oferowanej światowym potenatom na rynku eCommerce,

  • kompleksowe zarządzanie produktem przez wszystkie etapy analizy, testowania, programowania, wdrożenia, utrzymania i monitorowania w środowisku chmurowym,

  • rozwijanie i wdrażanie pomysłów na szybkie, wydajne i niezawodne tworzenie nowych serwisów,

  • dzielenie się pomysłami z wszystkimi zespołami zaangażowanymi w rozwój produktu w Polsce, ale również Anglii, czy Stanach Zjednoczonych,

  • zgodna współpraca z zespołem w ramach 2-tygodniowych sprintów zorganizowanych w myśl zasad Agile.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w .NET co najmniej w wersji 4.5,

  • solidna wiedza i doświadczenie w zakresie C#, a dodatkowo mile przez nas widziane:

  • znajomość zagadnień związanych z wielowątkowością, mikroserwisami,

  • doświadczenie w stosowaniu wzorców projektowych,

  • dobra znajomość z Visual Studio, GIT,

  • doświadczenie w pracy z AWS lub innymi środowiskami chmurowymi,

  • w obszarze baz danych nie są Ci obce, m.in.: MS SQL, Oracle,

  • umiejętność korzystania z Jenkinsa i/lub mile widzianego TeamCity,

  • obycie w pracy z dokumentacją w języku angielskim, chęć do rozmów w tym języku,

  • znajdowanie przyjemności z pracy w zespole,

  • chęć rozwoju w obszarze technologii, narzędzi do optymalizacji i automatyzacji procesów tworzenia oprogramowania wysokiej jakości,

Podział czasu pracy
40%

Programowanie

30%

Konsultacje

30%

Praca zespołowa

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • programista testów automatycznych
  • product owner
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • dobre warunki pracy i, mówimy to z pełnym przekonaniem, świetne środowisko do rozwoju, uczenia się i wdrażania dobrych praktyk w pracy nad produktem klasy Enterprise,

  • możliwość proponowania rozwiązań, prowadzenia projektów technologicznych usprawniających działanie naszego produktu,

  • profesjonalne wdrożenie, opiekę lidera i zespołu w pierwszych miesiącach pracy,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, darmowy dostęp do platform szkoleniowych online,

  • do 30 dni urlopu w roku (dodatkowe dni są przyznawane wraz ze stażem pracy w Metapack),

  • dodatkowy dzień urlopu na działalność dobroczynną, wolontariat,

  • dofinansowanie wpłat dokonywanych przez Ciebie na wybrane przez Ciebie cele charytatywne,

  • darmową, prywatną opiekę medyczną,

  • atrakcyjną ofertę ubezpieczenia na życie,

  • dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych – tym większe, im dłużej z nami jesteś,

  • darmowe kursy języków angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego,

  • komfortowe warunki pracy –pokoje relaksu, słodycze, świeże owoce, darmowe nielimitowane paliwo dla umysłu (kawa), imprezy integracyjne,

  • możliwość pracy w home-office z użyciem sprzętu udostępnionego przez Metapack,

  • lub w biurze przygotowanym zgodnie z wszystkimi wymogami bezpieczeństwa w czasie pandemii.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Zadanie rekrutacyjne

3

Spotkanie z Hiring Managerem

4

Spotkanie z Twoim nowym zespołem

Metapack jest miejscem integracji dla systemów liderów rynku eCommerce z systemami dostawców z całego świata. Dzięki naszemu produktowi klasy Enterprise nasi klienci mają przewagę technologiczną nad konkurencją, a nasi pracownicy duże pole do rozwoju i pracy zgodnie z najlepszymi praktykami.

Przewiń do profilu firmy