Oferta pracy

.NET/SQL Developer

Simplicity RecruitmentO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Naszym Klientem jest firma, będąca liderem w branży TSL. Od prawie 20 lat świadczy kompleksowe usługi transportowe oraz montażowe. To, co wyróżnia firmę to zaangażowanie i chęć ciągłego doskonalenia, dzięki czemu zaufało jej szereg największych klientów z branży meblowej, budowlanej, RTV/AGD.

Najważniejsze zadania:

  • utrzymanie i rozwijanie aplikacji biznesowych stworzonych w technologii ASP.NET;
  • aktywny udział przy wdrażaniu nowych rozwiązań stworzonych w technologii .NET, w zakresie rozwiązań logistycznych.

Umiejętności techniczne:

  • znajomość C#, .NET;
  • znajomość ASP.NET WebForms, ASP.NET MVC, REST;
  • znajomość bazy danych MS SQL Server (także w zakresie tworzenia procedur zachowanych);
  • znajomość Git i GitFlow;
  • mile widziana znajomość .NET Core i ASP.NET Core MVC;
  • mile widziana znajomość bazy danych Postgres;
  • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji (narzędzia CASE);
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy z technologiami .NET .

Umiejętności osobiste:

  • odpowiedzialność;
  • umiejętność nadawania priorytetów i dobra organizacja pracy;
  • zdolności komunikacyjne i nastawienie na obsługę klienta wewnętrznego;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • chęć rozwijania kompetencji w obszarze nowych technologii;
  • dokładność, skrupulatność.

Klient oferuje:

  • dobre warunki do rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, otwartej na najnowsze technologie;
  • dofinasowanie do karty sportowej oraz opieka medyczna;
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
W dokumencie który do nas prześlesz, zamieść proszę następującą formułę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych: firmę Amberstone Associates Sp. z o.o. (funkcjonującą również pod markami: Simplicity Recruitment, BlueAmber oraz FurryOwl) z siedzibą w Warszawie, 00-203, przy ul. Bonifraterskiej 17, numer KRS: 0000419720. Wyrażam zgodę by moje dane osobowe przechowywane były w systemie bazodanowym należącym do Amberstone Associates Sp. z o.o., będącego administratorem danych, i wykorzystywane jedynie w celu informowania mnie o pojawiających się ofertach zawodowych oraz możliwości wzięcia udziału w prowadzonych przez administratora danych rekrutacjach.

Oświadczam, iż zgody udzielam dobrowolnie i wiem, iż przysługuje mi prawo do żądania sprostowania (poprawiania) bądź usunięcia moich danych osobowych oraz prawo do cofnięcia wyrażonej przeze mnie zgody w dowolnym momencie, poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy