Oferta pracy

.NET Team Leader

Connectis_O firmie

  • Polkowice

    Polkowice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • T-SQL

Twój zakres obowiązków

Misją Connectis jest rozwój ludzi i firm poprzez budowanie zespołów Developerów dziś oraz inwestowanie w Liderów jutra. Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 350 Specjalistów IT i tysiące zrealizowanych projektów.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia jako C#, .NET Developer

  • Komercyjne doświadczenie w technologiach: Winforms, WPF

  • Praktyczna wiedza z zakresu relacyjnych baz danych i języka T-SQL

  • Język angielski pozwalający na swobodną komunikację

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu zespołu programistów

To oferujemy

  • 2000 zł za każde polecenie znajomego do naszych projektów

  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne

  • Indywidualnego Opiekuna po stronie Connectis

  • Możliwość pracy zdalnej (3 dni w tyg)

  • Pakiet sportowy i medyczny

  • Długofalową współpracę

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy