Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

.NET Tech Lead

Simplicity Recruitment

umowa o pracę
28 00032 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
32 00036 000 netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dzień dobry!

Dla naszego klienta - międzynarodowej marki technologicznej wspierającej sektor finansowy, poszukujemy kandydata na stanowisko Tech Lead’a. Zespół, do którego dołączy będzie składał się z Senior Full-stack Developera, Mid Full-stack Developerów oraz Testerów. Tech Lead będzie odpowiedzialny za koordynowanie pracy zespołu oraz rozwój techniczny aplikacji webowej uławiającej zarządzanie inwestycjami.

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • ASP.NET

  • .NET Core

  • HTML

  • CSS

  • SAS

  • JavaScript

  • jQuery

Mile widziane

  • Angular

  • AWS

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • techniczny rozwój aplikacji,

  • koordynowanie pracy zespołu developerskiego,

  • stały kontakt z klientami,

  • współpraca z architektami,

  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej,

  • realny wpływ na kierunek rozwoju produktu.

Wymagania pracodawcy

  • ASP.NET MVC (.NET Framework 4.7.2), .NET Core,

  • HTML, CSS, SCSS SASS, JavaScript,

  • jQuery, Bootstrap,

  • Agile, SAFe,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,

  • Mile widziane doświadczenie z: KendoUI, Angular, AWS.

Organizacja pracy

Sposób pracy

  • agile

Pracodawca oferuje

  • pracę hybrydową (1 dzień w tygodniu w biurze w centrum Warszawy),

  • dowolną formę zatrudnienia: B2B lub UoP,

  • koszty autorskie 50% (uwzględnione przy UoP).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne