Oferta pracy

Network Administrator/Engineer

eobuwie.pl

eobuwie.pl

Nowy Kisielin-Nowa 9

Nowe Miasto

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • Administracja, utrzymanie i rozwój środowiska LAN/WAN,

  • Administracja, rozwój i utrzymanie środowiska Wi-Fi,

  • Przygotowanie i przeprowadzanie cyklicznych testów Disaster/Recovery,

  • Diagnozowanie złożonych problemów i usterek z zakresu sieci,

  • Realizacja powierzonych zadań i projektów w obszarze infrastruktury sieciowej,

  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji obszaru sieciowego spółki.

Nasze wymagania

  • Certyfikat CCNA albo CCNP lub minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Administratora Sieci,

  • Bardzo dobra znajomość konfiguracji routerów i przełączników,

  • Znajomość protokołów routingu OSPF, BGP,

  • Znajomość modelu OSI,

  • Teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień sieciowych m.in. routing, switching,

  • Wiedza z zakresu LAN/WAN oraz technologii i protokołów sieciowych,

  • Znajomość metod autoryzacji i zabezpieczeń dostępu do sieci i zasobów (w tym 802.1x),

  • Dobra znajomość języka angielskiego (bezproblemowe czytanie dokumentacji IT oraz porozumiewanie się),

  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania awarii oraz działania pod presją czasu,

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość rozwiązań Fortinet oraz ExtremeNetwork,

  • Znajomość technologii z obszaru bezpieczeństwa sieci tj.: firewalle, VPN, IPS opartych o rozwiązania Fortinet.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Prywatną opiekę medyczną „Lux Med” dla Ciebie lub/i dla członków Twojej rodziny,

  • Pakiet sportowy „Multisport” dla Ciebie lub/i dla członków Twojej rodziny,

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego PZU na preferencyjnych warunkach, w trosce o Ciebie i Twoich bliskich,

  • Rabaty pracownicze na produkty dostępne w eobuwie.pl, MODIVO oraz CCC,

  • Program poleceń pracowniczych (1500 zł brutto lub 6000 zł brutto w zależności od obszaru),

  • Miłą atmosferę pracy – mówimy do siebie na „Ty”, nie mamy „dress code”, wspólnie uczestniczymy w inicjatywach sportowych (oczywiście dla chętnych 😉),

  • Pracę z doświadczonym zespołem osób, które tworzą i rozwijają rynek e-commerce w Polsce.

  • Możliwość pracy w 100% zdalnie lub hybrydowo w jednym z naszych biur w Zielonej Górze, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu lub Krakowie,

  • Elastyczne godziny pracy – decyzja czy zacząć o 6.00, czy o 10.00 należy wyłącznie do Ciebie,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • przyjazna atmosfera

eobuwie.pl

Modivo.pl to 17 krajów, 140 000 produktów, ponad 500 marek oraz 7 brandów własnych. Jesteśmy jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych graczy e-commerce w Polsce. Swoim innowacyjnym, omnichannelowym podejściem podbijamy kolejne, zagraniczne rynki.

Jako firma produktowa, rozwijamy wewnętrznie nasze dwie platformy e-commerce – eobuwie.pl oraz modivo.pl, których skala robi wrażenie (obecnie ok.1000 żądań na sekundę). W związku z tym chcemy istotnie powiększyć pion Technologii, który jest jednym z kluczowych ogniw całego biznesu.

Przewiń do profilu firmy