Oferta pracy

Network Designer Global WAN

ING Tech PolandO firmie

ING Tech Poland

Konduktorska 35

Katowice

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Wiedza i doświadczenie w obszarze WAN, LAN, środowiskach datacenter (poziom CCNP)
  • Doświadczenie z protokołami routingu i switchingu (TCP/IP, BGP, OSPF, MPLS, STP itd.) głównie w technologiach Cisco dla środowisk o wysokiej dostępności
  • Wiedza i doświadczenie w pracy z urządzeniami firewall, loadbalancer i narzędziami do zarządzania siecią

Dodatkowo zapunktujesz za:

  • doświadczenie w skryptowaniu w Perl lub Python
  • potrafisz zarządzać (monitorować, oceniać, stale ulepszać) procesami zarządzania incydentami, problemami, zmianami i konfiguracją, wdrożonymi w ING i uzgodnionymi w umowie z naszym dostawcą usług sieciowych
  • znasz techniczne konsekwencje zasad bezpieczeństwa i ryzyka
  • rozumiesz kontekst i wymagania klienta, a także wartość dodaną usługi
  • znajomość metodologii Scrum
  • jesteś inspirujący, pełen energii i pasji,
  • jesteś skoncentrowany na wspólnej pracy, pomaganiu innym w osiąganiu sukcesów
  • masz silne umiejętności analityczne
  • masz umiejętności zarządzania ludźmi

Zakres obowiązków

50%
  - Przygotowanie architektury nowych rozwiązań

50%
  - Wsparcie techniczne istniejących rozwiązań

Prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku.
Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy