Oferta pracy

Network Engineer 3rd Line

Smart-HR

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy zajmującej się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań technicznych dla przemysłu, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • LAN

  • WAN

  • TCP/IP

  • CCNA

  • CCNP

  • Cisco ASA

  • RSA

  • VPN

  • ITIL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Małe i średnie prace projektowe wykonywane pod nadzorem zespołu wdrożeniowego,

  • Szczegółową analizę logów i innych danych wyjściowych z urządzeń sieciowych,

  • Wsparcie obsługi klienta na 3 linii, rozwiązywanie i monitoring incydentów,

  • Usprawnianie usług i procesów,

  • Tworzenie i prezentację raportów serwisowych,

  • Komunikacja z kontrahentami w kontekście zagadnień technicznych,

  • Tworzenie oraz prezentację raportów serwisowych,

  • Mentoring, coaching dla mniej doświadczonych inżynierów.

Wymagania pracodawcy

  • Co najmniej 3-letniego doświadczenia w pracy z siecią internetową,

  • Znajomości LAN, WAN, TCP/IP, routing, switching, subnet addressing, IPAM,

  • Znajomość urządzeń Cisco – mile widziany certyfikat CCNA i/lub CCNP,

  • Znajomość produktów Brocade,

  • Podstawowej znajomości zagadnień związanych z Firewallami - Cisco ASA, RSA, VPN,

  • Znajomości ITIL,

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej dogodnej dla kandydata,

  • Pracę w nowoczesnych, międzynarodowym środowisku,

  • Stabilność zatrudnienia,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, system kafeteryjny, zniżki pracownicze,

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz gwarancję work-life balance, indywidualne podejście do każdego pracownika,

  • System nagród motywujący do rozwoju, dodatkowe wsparcie w zakresie rozwoju w postaci szkoleń, kursów, konferencji,

  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

Smart-HR

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Przewiń do profilu firmy